چهارمین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان محمودآباد با حضور نمایندگان دستگاهها و هیأتها در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
برگزاری چهارمین جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان محمودآباد
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد،  این جلسه  به محوریت ورزش های ساحلی بویژه در ایام تابستان  با حضور نمایندگان دستگاهها، روسای هیأتهای ورزشی  به ریاست محمدی معاون فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
مسعود یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر این جلسه با ابراز امیدواری از برگزاری برنامه های حوزه ورزشهای ساحلی در سالهای گذشته  که بیش از 30 برنامه در شهرستان در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد،بر افزایش کمی و کیفی برنامه های اوقات فراغت در فصل تابستان  در سال جاری تأکید داشتند.
 دبیر شورای ورزش همگانی شهرستان محمودآباد ضرورت تعیین و جانمایی زمین ساحلی وسیع و مناسب به عنوان پایلوت ورزشهای ساحلی جهت اجرای جشنواره های خانوادگی،المپیادهای ساحلی و برگزاری مسابقات و رویدادهای  مختلف ورزشی را محتوم و اجتناب ناپذیر خواندند و افزودند: با ایجاد چنین فضای ساحلی می توان بسیاری از برنامه های همگانی و خانوادگی و نیز رویدادهای مهم ورزشی را به منظور پر کردن لحظات فراغت شهروندان برنامه ریزی نمود.
در ادامه  هر یک از حاضرین دیدگاهها،نقطه نظرات و برنامه های پیشنهادی در حوزه ورزشهای ساحلی را مطرح کردند.
احمدی محمدی معون فرماندار ضمنن تقدیر و تشکر از اداره ورزش و جوانان به منطور پیگیری و تشکیل جلسات شورای ورزش همگانی،اهمیت پرداختن به ورزشهای ساحلی را به عنوان یک ظرفیت و نیاز شهرستانی تلقی کرده و تأکید داشتند،تلاش بر آن است تا مکان یابی در ایجاد زمین ساحلی مناسب برای انجام مسابقات ورزشی و جشنواره های همگانی در اوقات فراغت شهروندان و مسافران فراهم گردد.
معاون فرماندار لزوم برنامه ریزی در حوزه ورزشهای ساحلی را از جمله فعالیتهای محوری اداره ورزش و جوانان خواندند و افزودند: با جانمایی مناسب زمین ساحلی و ایجاد وضعیت ثابت،برنامه ها در این زمینه پر رونق تر،کیفی تر و سازمان یافته تر خواهد شد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد