جدال حیاتی سپیدار قائمشهر مقابل مریوان

تیم سپیدار قائمشهر در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان در ورزشگاه شهید وطنی پذیرای راه یاب ملل مریوان است.
امشب ورزشگاه وطنی بنفش است/ شاگردان آذری در انتظار حضور بانوان قائمشهری
به گزارش مازندلیگ، سوت آغاز هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان،شامگاه امشب در شهرهای قائمشهر، انزلی، سیرجان، اصفهان، تهران و شیراز زده خواهد شد.
با نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان، حساسیت در این لیگ به اوج خود رسیده است و به دلیل نزدیکی امتیاز در نیمه بالا و پایین جدول کسب هر یک امتیاز در رقابت های باقی مانده می تواند در سرنوشت این تیم ها در جدول رقابت ها بسیار حیاتی باشد.
رقابتهای هفته هفدهم لیگ برتر با شش بازی پیگیری می شود که در یکی  مهمترین دیدارها، تنها نماینده فوتبال مازندران در خانه به مصاف نماینده مریوان می رود.
تیم سپیدار قائمشهر که اولین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند امشب از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه شهید وطنی میزبان تیم راه یاب ملل مریوان است.سپیداری ها که بازی رفت را در مریوان با هفت گل واگذار کرده بودند امشب از انگیزه های فراوانی برای کسب سه امتیاز دیدار خانگی بر خوردار هستند.
سارا آذری با شاگردان متعصب و جوانش که در نیم فصل دوم کاملا دگرگون شده عمل کردند، پس از شکست 2 بر صفر در ایلام، در بازی امشب چشم انتظار حضور پرشور هواداران هستند تا با حمایت هایشان سه امتیاز حیاتی و سرنوشت ساز را در قائمشهر حفظ کنند تا شانس بقا تنها نماینده فوتبال استان افرایش یابد.
شرایط جدول به گونه ای است که بنفش پوشان قائمشهری برای رهایی از خطر سقوط باید از این بازی خانگی نهایت بهره را ببرند، سپیداری ها که ۴ امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به آذرخش در رده یازدهم قرار دارند در صورت کسب سه امتیاز و شکست تیم خلیج فارس شیراز برابر پالایش گاز ایلام، یک رده در جدول صعود می کند و در جایگاه دهم حضور خواهند یافت.
انتظار می رود با توجه به نیاز مبرم سپیدار به سه امتیاز دیدار خانگی و تبلیغات مناسبی که در رسانه ها و فضای مجازی برای این دیدار صورت گرفته، فوتبال دوستان مازنی در قائمشهر حضور پر رنگی در ورزشگاه شهید وطنی داشته باشند تا تیم سپیدار با کمک یار دوازدهم خود، نتیجه را به سود خود تمام کند.
گفتنی است آسو جواهری قضاوت این دیدار را با کمک های ژاله طوفان پور و ستاره تقدس بر عهده خواهد داشت.
برنامه کامل به شرح زیر است:
سپیدار قائم‌شهر - راه‌یاب ملل مریوان
آذرخش تهران - شهرداری بم
سپاهان - ذوب‌آهن
ملوان - همیاری آذربایجان غربی
شهرداری سیرجان - پارس جنوبی بوشهر
خلیج فارس شیراز - پالایش گاز ایلام


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد