مالک باشگاه نساجی مازندران از اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ برتر و همچنین عدم تحقق وعده‌های مسئولان استانی دلسرد شده است.
دلسردی مالک نساجی از فعالیت در فوتبال/صنیعی‌فر و حدادیان می‌مانند یا می‌روند؟

به گزارش مازندلیگ، تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان این فصل به عنوان دهمی لیگ برتر رسید و سهمیه مازندران را در لیگ فصل آینده حفظ کرد اما این تیم در هفته‌های پایانی لیگ برتر با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرد.از اختلاف بین مالکان دو باشگاه گرفته تا گلایه‌های مجید جلالی و انتقادات حمید مطهری گرفته تا تامین بودجه این باشگاه که توسط هر ۲ مالک نساجی صورت می‌گرفت. 

در این بین فرهاد صنیعی فر یکی از مالکان این باشگاه به شدت از اتفاقات رخ داده در هفته‌های پایانی و اظهاراتی که در موردش صورت گرفته ناراحت است. صحبت‌های حمید مطهری دستیار جلالی در هفته های اخیر و گفت و گوی او با برنامه فوتبال برتر درباره 3 هفته پایانی و بحث‌هایی که در مورد تبانی مطرح شده  این ناراحتی را برای صنیعی فر به وجود آورده که چرا کسی که در بخش خصوصی هزینه می‌کند باید متحمل انتقادات شود. از طرفی مالک نساجی به شدت از مسئولان بلند پایه استان مازندران ناراحت و معتقد است وعده‌هایی که برای حمایت از بخش خصوصی و باشگاه نساجی در طول فصل گذشته به آنها داده شده به هیچ عنوان محقق نشده است.

هممه این مسائل باعث دلسردی و ناراحتی فرهاد صنیعی فر شده و این احتمال وجود دارد که وی دیگر در باشگاه نساجی و حتی فوتبال هزینه‌ای انجام ندهد. صنیعی فر در طول فصل قبل چندین بار عنوان کرد که از عدم حمایت توسط مسئولان استانی ناراحت است و از طرفی رضا حدادیان دیگر مالک این باشگاه نیز ظاهرا تصمیم به کناره‌گیری از حضور در فوتبال را گرفته و نمی‌خواهد در فصل آینده هزینه ای در این بخش انجام دهد.

به نظر می‌رسد باشگاه نساجی فصل آینده مشکلات زیادی در پیش خواهد داشت زیرا  ظاهرا هر ۲ مالک این باشگاه تمایل چندانی به هزینه در نساجی ندارند./فارس
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد