هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی

نمایندگان فوتبال مازندران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی در نوشهر و چلیچه به مصاف رقبای خود خواهند رفت.
دربی جذاب شمال ایران در نوشهر/ساروی ها در اندیشه فرار از انتهای جدول
به گزارش مازندلیگ، هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شامگاه چهارشنبه در شهرهای مختلف پیگیری می شود و شهریار و موج سواران در چلیچه و نوشهر به مصاف حریفان خود می روند.
 تیم موج سواران نوشهر در شهرآورد شمال از ساعت21 امشب در ورزشگاه پیمان حسینی نوشهر پذیرای خزر رودسر است. دیدار همسایه های شمالی که از قضا در جدول رده بندی هم، در همسایگی هم قرار دارند از آن دسته بازی‌هایی است که به طور قطع تماشایی خواهد بود.
البته تفاوت هایی که در نوع امتیازگیری دو تیم تا پایان هفته ششم وجود دارد به این معناست که شاگردان سهند اسماعیلی به مراتب موفق تر از شاگردان محسن نصرا... زاده عمل کرده اند و همین نشان از آن دارد که موج سواران برای شکار شاهین خزر در ورزشگاه سید پیمان حسینی آن هم با حمایت پرشور تماشاگران نوشهری که فضا را برای تیم میهمان تیره و تار خواهند کرد از شانس بیشتری برخوردار هستند.
شاهین خزر رودسر با 8 امتیاز در رده ششم و تیم موج سواران نوشهر با 12 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور قرار دارند.
دیگر نماینده مازندران که اوضاع خوبی در این فصل ندارد در چلیچه مهمان تیم شهدای این شهر است.شهریار ساری که در ۶ بازی اخیرش ۵ شکست را در کارنامه دارد با یک امتیاز در قعر جدول قرار دارد و برای نجات از این وضعیت نیاز مبرمی به کسب امتیاز دارد.در مقابل تیم شهدا چلیچه نیز با ۷ امتیاز در رده هفتم حضور دارد‌.
شهریار که تنها یک برد خفیف در ضربات پنالتی به نامش نوشته شده و در خانه آخر جدول سکنی گزیده است اگر نتواند تحولات لازم را در نحوه بازی خود ایجاد کند و از شرایط پخش امتیاز به حریفان دوری جوید، باید گفت؛ از همین الان زنگ های خطر برایش به صدا در آمده است.
زنگ هایی که حق این تیم شایسته شمالی که در کارنامه اش نایب قهرمانی لیگ هم درج شده، نیست البته شنیده ها حاکی از آن است شهریار از دور برگشت با حضور نیروهای جدید تازه نفس، دور برگشت را استارت خواهد زد.

محمدحسین مردانی، علیرضا عبدی، رضا مسعود و محمدرضا مجدالدین گروه داوری این دیدار خواهند بود.

گفتنی است همه مسابقات در ماه مبارک رمضان بعد از افطار و از ساعت ۲۱ آغاز خواهد شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد