هادیه کر، بازیکن سپیدار قائمشهر:

  بازیکن تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر معتقد است که سپیدار در دو بازی پیاپی از اشتباهات داوری لطمه خورده است.
هدف ما فراتر از بقا در لیگ است/ سرمربی تیم با چنگ و دندان تیم داری می کند/ دو بازی پیاپی از داوری ضربه خوردیم

به گزارش مازندلیگ، تیم سپیدار قائمشهر، تنها نماینده فوتبال مازندران در لیگ برتر فوتبال بانوان با بازیکنان متعصب و  با انگیزه اش اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند. سپیداری ها در هفته پانزدهم علی رقم بازی خوبی که به نمایش گذاشتند با نتیجه دو بر صفر مغلوب تیم ملوان بندر انزلی شدند. به همین بهانه به سراغ هادیه کرد،  بازیکن سپیدار  رفتیم تا شرایط تیم را از زبان وی جویا شویم.

 

کر که اهل شهرستان بندر ترکمن، منطقه گمیشان روستای دهنه است در نیم فصل دوم به جمع شاگردان آذری اضافه شد.

هادیه کر در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ در قائمشهر، در خصوص شرایط تیم سپیدار مازندران اظهار داشت:‌ خداراشکر تیم یکدست و یکدلی داریم. اگر در جایگاه پایین جدول هستیم به خاطر بدشانسی هایمان بوده که انشاءالله در هفته های آینده با نتایج خوب آن را هم جبران خواهیم کرد.  همه ما با انگیزه بالا در تمرینات حضور پیدا می کنیم و مسیر رو به جلویی را طی می کنیم. وقتی از شرایط خوب صحبت می کنم منظور غیرت، همدلی و متحد بودن بازیکنان تیم است.

وی گفت:شاید از نگاه خیلی ها شرایط خوب شامل مسائل مالی یا سفرهای هوایی برای بازی های خارج از خانه باشد ولی ما از شرایط خوب فقط روحیه و جنگدگی بالا را داریم.

وی در مورد دیدار با ملوان که منجر به شکست دو بر صفر قائمشهری ها شد، عنوان کرد: در این دیدار همه بچه ها مصمم بودیم برای کسب امتیاز و حتی شکست تیم ملوان؛ با وجود اینکه در بیشتر دقایق بازی توپ و زمین در اختیار ما بوده متاسفانه نتیجه را بر خلاف جریان بازی به حریف واگذار کردیم.

 

کر با بیان اینکه تصمیمات داوری متاسفانه به ضرر تیم سپیدار بود، ادامه داد: گل اولی که دریافتکردیم اشتباه کمک داور بود که آفساید را تشخیص نداد.همچنین حمله هایی که از جانب تیم ما صورت گرفت چند مورد آفساید نبود و از حمله ی تیم ما جلوگیری به عمل آمد.  جایی که باید پرچم زده میشد زده نشد و جایی که باید پرچم زده نمی شد، زده شد.تمام حرف ها با سند و مدرک است و فیلم بازی را در اختیار داریم.البته باید اعتراف کنم  بچه های ما در چند صحنه در آفساید بودن که تشخیص کمک داور درست بود.


 

هافبک دفاعی سپیدار تصریح کرد:  دوست ندارم زیاد در مورد نحوه ی قضاوت داورها صحبت کنم بالاخره همه جای دنیا اشتباهات داوری رخ می دهد حتی بازی هایی که با  ویدئو چک و کاملا رسانه ای پیگیری شده اشتباهات داوری بوده وای به حال فوتبال لیگ بانوان ایران که حتی بازی ها پخش نمی شود. با توجه به اینکه دو هفته ی پیاپی از داوری تیم ضربه خوردیم باید بگویم وقتی کسی را به عنوان قاضی بازی در زمین انتخاب می کنند،  بازیکن  باید خیالش از نحوه داوری راحت باشد.متاسفانه‌ ما اصلا خیال مان راحت نیست.همیشه این استرس همراه ما است که اتفاقاتی روی سوت های داور تاثیر بگذارد که ما نمی دانیم حواسمان به داور باشه یا بازی! با این حال داوران قشر زحکمتش فوتبال کشور هستند و مورد احترام ما هستند.

 

بازیکن سپیدار ادامه داد: البته باید اضافه می کنم که نسبت به چند سال گذشته پیشرفت هایی در لیگ بوده، حداقل برای هر بازی یکی دو تا عکاس و خبرنگار می آید و این نوید بخش روزهای خوب رو به فوتبال ایران می رساند که جا دارد از حضور اصحاب رسانه در بازی های لیگ تشکر و قدردانی کنم.

 

وی با ابراز خوشحالی از حضور و حمایت هواداران از سپیدار در بازی های خانگی، عنوان کرد: تنها اتفاقی که به فوتبال زیبایی منحصر به فردی می دهد حضور هوادار روی سکوها است و بدون آن ها نه فوتبال معنی دارد نه تیم و ما به هواداران خود می بالیم که در کنارمان بودن و هستند مخصوصا در بازی مقابل انزلی واقعا باعث قوت قلب ما بودند. پس بی نهایت خوشحالیم که هوادار های ما هوای ما را دارند.

 

 

بازیکن سپیدار درباره اینکه جایگاه تیم را در پایان فصل در کجای جدول پیش بینی کرده و چقدر شانس بقا برای این تیم قائل است، گفت: با توجه به تغییراتی که کادر فنی به تیم اعمال کرده و به دنبال آن تغییراتی که از لحاظ ذهنی در  بازیکنای کم تجربه و نوجوان مان پدید آمد، برای تک تک بازی ها به دنبال بازی  زیبا و کسب امتیاز هستیم و هدف ما  فراتر از بقا در  لیگ است و شنیدن این جمله برای من اُفت دارد چون چیزی بیشتر از ماندگاری خواسته من  و سایر اعضای  تیم است.

 

او در مورد حمایت مسئولان شهری و استانی از تیم سپیدار اظهار کرد:پاسخ به این سوال شاید حداقل برای من،جواب دادنش توأم با ناآگاهی باشد‌ و من واقعا نمی دانم حمایت هست یا نه. فکر می کنم اگه هم حمایتی باشد خیلی کمرنگ است.به عنوان بازیکن زیاد هم دوست ندارم که بدانم در این زمینه کنجکاوی کنم و سعی می کنم در حیطه ی وظایف خودم فعالیت کنم اما چیزی که می بینم کاملا روشن است  که سرمربی تیم خانم آذری با چنگ و دندان تیمداری می کند و امیدوارم خدا هوای ایشان را داشته باشد.

هافبک دفاعی جنگنده قائمشهری ها در پاسخ به این سوال که چه مشکلات و کمبود هایی در این فصل داشتید، بیان کرد: جواب این سوال آنقدر واضح و فاحش است که ترجیح می دهم نه چیزی بگویم نه درخواستی داشته باشم.همه ی تیم ها مشکلات شان را جار می زنند و همه هم مطلع هستند مشکل کجا است. پس درخواست کمک کردن هم مثل چایی سرد از دهن افتاده  است!‌کاش کسی پیدا می شد که بدون اینکه حرفی بزنیم تمام امکانات حداقلی را در اختیار ما قرار می داد.اما یک چیزی من را خیلی خوشحال می کند، به قول خانم آذری بازی کردن در ورزشگاه پیر و خاطره انگیز وطنی هستش و از افرادی که این لطف را در حق ما می کنند و این ورزشگاه رو در اختیارمان قرار می دهند تشکر می کنم.

کر در خصوص تقابل دیدار آتی سپیدار برابر پالایش گاز ایلام گفت: ایلام تیم دونده ای هستش و ما نیاز مبرمی به کسب امتیاز داریم بر همین اساس نهایت تلاش خود را  می کنیم تا دست پر از زمین بیرون بیاییم.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: در نیم فصل اول با توجه به خیلی از دلایل که دوست ندارم عنوان کنم تیم سیر نزولی داشته.چه بسا که وقتی اسم سپیدار می آمد ذوق و شوق عظیمی به بقیه تیم ها حاصل می شده و خیال شان از کسب سه امتیاز راحت بوده اما از نیم فصل دوم اینطور نخواهد بود و دیگر این اجازه را به کسی نمی دهیم که به سپیدار به منزله زنگ تفریح نگاه کنند. در  آخرین جمله هم دوست دارم بگویم که خوشحالم یا بهتراست بگویم  که خوشحالیم از اینکه دختر هستیم و فوتبال بازی می کنیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد