اگرچه مجتبی عابدینی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر را در دو اعزام قبلی این تیم همراهی کرد اما وضعیت وی برای حضور در مسابقات پیش رو مشخص نیست.
ابهام در اعزام مجتبی عابدینی به مسابقات جایزه بزرگ روسیه
به گزارش مازندلیگ، مسابقات شمشیربازی جام جهانی اسپانیا با مصدومیت جزئی برای مجتبی عابدینی همراه بود. در جریان این رقابت‌ها که طی روزهای گذشته به میزبانی مادرید برگزار شد، عابدینی در رقابت با حریف فرانسوی خود از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شد. همین مسئله وضعیت این شمشیرباز را برای شرکت در رقابت‌های جایزه بزرگ روسیه در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

رقابت‌های شمشیربازی جایزه بزرگ روسیه از جمله رویدادهایی است که نتایج آن در امتیاز المپیکی شمشیربازان تأثیرگذار است. این رقابت‌ها ۳ تا ۵ خردادماه به میزبانی مسکو و تنها در بخشانفرادی برگزار می‌شود.

قرار است مجتبی عابدینی طی امروز و فردا به پزشک مراجعه کند تا با بررسی دقیق وضعیت آسیب دیدگی پای او که البته خیلی هم جدی نیست، وضعیتش برای اعزام به مسکو مشخص شود.

شمشیربازی اسلحه سابر ایران به دنبال کسب سهمیه تیمی برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو است به همین دلیل حضور در رقابت‌هایگزینشی که همزمان در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود را نسبت به رویدادهایی مانند جایزه بزرگ مسکو که تنها در بخشانفرادی است، با جدیت بیشتری دنبال می‌کند.

مجتبی عابدینی طی یک ماه گذشته با تیم ملی اسلحه سابر در مسابقات جایزه بزرگ کره جنوبی و جام جهانی اسپانیا شرکت کرد
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد