مدافع تیم نساجی مازندران می‌گوید که هنوز وضعیتش برای فصل آینده مشخص نشده و بعد از اتمام فصل در مورد آن تصمیم می‌گیرد.
فرجی: امیدوارم با شکست پیکان دل هواداران نساجی را شاد کنیم/ از صمیم قلب دوست دارم سپیدرود در لیگ بماند
به گزارش مازندلیگ، روز گذشته نساجی مازندران در آخرین بازی خارج از خانه خود در لیگ هجدهم به مصاف سپیدرود رشت رفت و توانست با نتیجه پر گل 3-1 این تیم را شکست داده و در رده یازدهم جدول قرار بگیرد. حال فرشاد فرجی مدافع این تیم درباره برتری مقابل سپیدرود رشت گفت: بازی خیلی خوبی بود اگرچه ما در نیمه اول بسیار بد بازی را شروع کردیم اما مساوی به رختکن رفتیم؛ آنها می‌توانستند روی چند موقعیت به ما گلزنی کنند اما با شروع نیمه دوم نبض بازی را در دست گرفتیم و در نهایت موفق شدیم به سه امتیاز مسابقه برسیم. روی دو غافلگیری دو گل زدیم و همین باعث شد تا شیرازه تیم حریف از هم بپاشد و راحت‌تر بازی کنیم که در نهایت موفق شدیم گل سوم را هم بزنیم.
فرجی در این باره که قبل از گل دوم بازیکنان سپیدرود معتقد به خطای پنالتی بودند، گفت: من به صحنه نزدیک بودم و به هیچ وجه پنالتی رخ نداد. بازیکن ما به راحتی توپ را دور کرد و با توجه به اینکه بازیکنان زیادی در محوطه جریمه هستند امکان دارد برخوردهایی صورت بگیرد اما این صحنه اصلا خطا نبود. علاقه‌ای ندارم درباره داوری اظهار نظر کنم اما به عقیده ما داور با تیم حریف خیلی مهربان برخورد کرد و در کل سه امتیاز بازی بود که ما به دست آوردیم.
فرجی درباره اینکه با این برتری سپیدرود به سقوط دسته اول نزدیک شد گفت: به نظرم سپیدرود از خیلی وقت پیش سقوط کرد؛ زمانی که این تیم فرصت‌های زیادی را از دست داد و اگر همین هفته گذشته نفت مسجد سلیمان را می‌برد در لیگ برتر ماندنی می‌شد. خیلی از بازی‌ها را راحت سپری کردند و نتیجه نگرفتند. با حضور آقای دست نشان هم خوب امتیازگیری کردند اما در حال حاضر خیلی دیر شده است. از صمیم قلب آرزو میکنم سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شود؛ ما و سپیدرود مانند برادریم و ناراحتی طرفداران این تیم برای من هم ناراحت کننده بود. هواداران هیچ گونه فحاشی به یکدیگر نداشتند و این نکته مثبتی بود. خیلی خوب مهمان نوازی کردند و امیدوارم بهترین‌ها برای آنها رقم بخورد.
فرجی درباره بازی مقابل پیکان گفت: بالاخره قطار ما با این بازی به ایستگاه آخر می‌رسد. ما با آقای نکونام شروع کردیم و سپس آقای جلالی به ما اضافه شدند. فصل سختی شد و برای ما طاقت فرسا بود چون خیلی در سفر بودیم و بیشتر بین تهران و مازندران پرواز داشتیم. امیدواریم در این بازی آخر برنده شویم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.
او در پایان ماندنش در نساجی را نامشخص دانست و گفت: من فعلا وضعیتم مشخص نیست، یک بازی دیگر بازیکن نساجی هستم و قراردادم تمام می‌شود. نساجی به عنوان تیم شهرم برای ادامه همکاری در اولویت است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد