حمید مطهری، مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: شاید بازیکنان تیم ما بی‌انگیزه باشند، ولی این را قبول ندارم که بازیکنی کم‌کاری کند.
مطهری: اگر بازیکنی کم‌کاری کرده است، سینگ نامش را بگوید/ به قول‌مان عمل کردیم و حتی بهتر هم نتیجه گرفتیم
به گزارش مازندلیگ، حمید مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیمبا اشاره به شکست خانگی نساجی برابر صنعت نفت آبادان گفت: هدف ما از ابتدای بازی این بود که که با دو مهاجم پرس کنیم. همه چیز در ابتدا خوب جلو می‌رفت، ولی بچه‌های ما بعد از 10 نفره شدن صنعت نفت تصور کردند که همه چیز تمام است و در این بازی برنده خواهند شد. در این شرایط تیمی که یک بازیکن کمتر دارد خطرناک‌تر می‌شود. احساس می‌کنم که بازیکنان ما صنعت نفت را دست‌کم گرفتند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: از هواداران نساجی که بعد از باخت برابر صنعت نفت، تیم‌شان را تشویق کردند عذرخواهی می‌کنم. آنها باز هم متانت خودشان را نشان دادند و ثابت کردند که در فوتبال ایران بهترین هستند. ما باید تلاش کنیم تا در دو بازی آینده نتایج خوبی بگیریم، چون برای ما مهم است که رتبه بهتری را در پایان لیگ به دست بیاوریم. البته به قول خودمان که حفظ نساجی در لیگ برتر بود عمل کردیم و حتی توانستیم نتایج بهتری بگیریم.

 مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در واکنش به اظهارات امید سینگ، مهاجم نساجی که گفته بود یکی دو بازیکن در این تیم کم‌کاری می‌کنند، تصریح کرد: من چنین حسی نسبت به بازیکنان تیم‌مان ندارم. شاید بازیکنان بی‌انگیزه باشند، ولی این را قبول ندارم که بازیکنی کم‌کاری کند. اگر بازیکنی کم‌کاری کرده است، بهتر است سینگ نامش را بگوید تا این موضوع به صورت کامل مشخص شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد