مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:در صورتی که بازی ما با پدیده ساعت 19 برگزار نشود به میدان نمی‌رویم.
مالک نساجی: به جز ساعت 19 در ساعت دیگری با پدیده بازی نمی‌کنیم/به نامه ما توجه نکردند

 به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی‌فر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص تغییر زمان دیدار نساجی و پدیده مشهد گفت: متاسفانه سازمان لیگ هیچ توجهی به نامه‌ای که ما روز گذشته ارسال کردیم نکرده است.

وی افزود: روز گذشته نامه ای رسمی به سازمان لیگ ارسال کردیم که  موافقت باشگاه نساجی با تغییر زمان بازی ما و پدیده به ما اطلاع رسانی نشده و موافق چنین کاری نیستیم اما باز هم آقایان زمان بازی را به ساعت 16 تغییر دادند. جالب است یک نامه هم به باشگاه ما ارسال شده که با موافقت باشگاه نساجی  زمان این دیدار تغییر کرده اما ما هیچ موافقتی با این تغییر نداشتیم.به طور مثال دوستان برای بازی ما با نفت آبادان از حالا به باشگاه نساجی نامه زده اند که باشگاه ابادانی خواستار تغییر ساعت بازی است و خواستار نظر ما شده اند اما برای بازی که ما میزبان هستیم بدون اطلاع قبلی نامه نوشته اند که زمانم دیدار ما و پدیده تغییر کرده است.

مالک نساجی در پایان گفت: ما برای برگزاری بازی ها با شورای تامین، استادیوم، مسئولان بلیت فروشی و ... هماهنگی می‌کنیم و این درست نیست که سازمان لیگ به یکباره زمان بازی را تغییر بدهد. با این شرایط ما مخالف برگزاری بازی در ساعت 16 هستیم و در صورتی که بازی به زمان قبلی یعنی ساعت 19 برنگردد به هیچ عنوان مقابل پدیده بازی نمی‌کنیم.

متن نامه سازمان لیگ به باشگاه نساجی به و پاسخ این باشگاه را در زیر می‌بینید:نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش سه شنبه 27 فروردين 1398-11:14

اگر تعیین ساعت در اختیار سازمان لیگ باشد، بحثی نخواهیم داشت و نساجی بایستی همکاری کنه؛ حتی غیر از این صحبتها، بهتره که همکاری بشه؛ این بحثها، اصلا برای تیم خوب نیست.سعید فتاحی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه باشگاه نساجی اعلام کرده با تغییر ساعت بازی با پدیده موافقت نکرده است، گفت: طبق آئین‌نامه تعیین ساعت و روز مسابقه برعهده سازمان لیگ فوتبال ایران است. ضمن اینکه سرپرست نساجی هم با تغییر ساعت بازی به صورت شفاهی موافقت کرده بود همانطور که در گذشته نیز در دو بازی به درخواست نساجی و با موافقت شفاهی حریفان ساعت بازی نساجی تغییر پیدا کرد و سازمان لیگ فوتبال ایران برای همکاری و تعامل با باشگاه ها و کم کردن هزینه‌های باشگاه چنین روالی را انجام می‌دهد.

پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد