مهاجم قائمشهری پرسپولیس تهران با گلزنی برابر ساپیا به روزهای خوبش در این تیم تداوم بخشید.
آمار شگفت انگیز مهاجم قائمشهری سرخپوشان پایتخت/ سهم علیپور از گل‌های پرسپولیس: بیش از 50 درصد
مازندلیگ: علی علیپور سرانجام کی‌روش استنلی را پشت سر گذاشت و برای اولین بار در این فصل، به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت. حال آنکه در ابتدای فصل فاصله زیادی با استوکس و کی‌روش دو مدعی آقای گلی داشت اما آرام آرام این فاصله را جبران کرد و کمی بعد هم به صورت مشترک با کی‌روش، صدرنشین جدول گلزنان شد.
 پس از چند هفته رقابت، او حالا کی‌روش را هم پشت سر گذاشته و تنها بازیکن 13 گله‌ی لیگ برتر به حساب می‌آید. این 13 گل اما تنها حاصل درخشش علیپور نیست چرا که او 4 پاس گل هم در کارنامه‌اش دارد. 13 گل و 4 پاس گل در تیمی که تا اینجای کار 33 گل زده، یعنی علی علیپور روی بیش از نیمی از گل‌های این فصل پرسپولیس (17 گل) تاثیر داشته که آماری شگفت‌انگیز است.
 نکته دیگر اینکه او حالا فرصت حمله به دو رکورد طارمی را هم دارد. مهدی طارمی در کنار رضا عنایتی تنها بازیکنان تاریخ لیگ برتر هستند که دو دوره پیاپی آقای گل شده‌اند و علیپور که فصل پیش آقای گل شده بود، این شانس را دارد که یک بار دیگر کفش طلای لیگ را به خانه ببرد. دیگر رکورد طارمی، عنوان بهترین گلزن پرسپولیس در ادوار لیگ برتر با 45 گل است.
 حال آنکه علیپور با گلزنی مقابل سایپا 43 گله شده و فقط 2 گل دیگر می‌خواهد تا این عنوان را از طارمی بگیرد که با توجه به فرصت 5 هفته‌ای‌اش تا پایان لیگ برتر، اتفاق دور از دسترسی نیست و علی علیپور می‌تواند به تنهایی بهترین گلزن لیگ برتری پرسپولیس باشد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد