عضو مجمع فدراسیون کشتی گفت: قرار نیست براساس سلایق شخصی خودمان رای بدهیم، باید به برنامه رای داد، برنامه‌ای عملی که با شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور قابل اجرا باشد.
رئیس هیات کشتی مازندران: اعضای مجمع به برنامه رای می‌دهند نه به سلایق شخصی
به گزارش مازندلیگ، اصغر ثمربخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیمدر مورد اینکه آیا بعد از انجام ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی، آنها دیدار یا رایزنی‌ای با اعضای مجمع داشته‌اند، اظهار داشت: نه، چنین اتفاقی نیفتاده چون قرارمان این بود که بعد از تایید صلاحیت‌ها، نامزدهایی که علاقه‌مند به حضور در انتخابات بودند برنامه‌های‌شان را ارائه کنند.

وی ادامه داد: ما دیدار و صحبتی با کاندیداها نداشتیم چون قرار است یک شیوه واحد را دنبال کنیم و آن هم این است که نامزدها برنامه‌های‌شان را ارائه دهند و ما آنها را بررسی کرده و در خصوص رئیس بعدی فدراسیون به نقطه نظری مشترک برسیم و از بین آنها یک نفر انتخاب شود. قرار نیست براساس سلایق شخصی خودمان رای بدهیم، باید به برنامه رای داد، برنامه‌ای عملی که با شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور قابل اجرا باشد. این موضوع هم که یکی از کاندیداها به استانی برود، دلیل بر رایزنی و تغییر نظر اعضای مجمع نیست، چون اصلا قرار نیست رای‌ها سلیقه‌ای باشد، قرار است منافع کشتی مد نظر قرار بگیرد.

رئیس هیئت کشتی مازندران در مورد اینکه درخواستی برای میزبانی از مسابقات آینده نداشته‌اند، خاطرنشان کرد: با این شرایط اقتصادی همین‌که بتوانیم برنامه‌های داخلی خودمان را دنبال کنیم، خیلی خوب است، دیگر نمی‌توانیم هیچ میزبانی‌ای بگیریم و مسابقه برگزار کنیم. وضعیت مالی ما مثل همه فدراسیون است، مثل همه جا، باید تلاش کنیم با حمایت اسپانسرمان که بدون چشمداشت همیشه تکیه‌گاه ما بوده، کارها را پیش ببریم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد