• گروه مطلب:| ساری| خبر| کاراته|
  • کد مطلب:19108
  • زمان انتشار:دوشنبه 26 فروردين 1398-09:18
  • کاربر:

اولین نشست هم اندیشی هیات کاراته استان و روسای هیات شهرستان ها در سال ۹۸ برگزار شد.
برگزاری اولین نشست هم اندیشی هیات کاراته استان و روسای هیات شهرستان ها در سال ۹۸
به گزارش مازندلیگ، در این دیدار که با حضور حسن رجبی ریاست هیات کاراته استان مازندران، تورج چالاکی دبیر هیات کاراته استان، فاطمه قاسم زاده نائب رییس هیات کاراته، مرتضی فرجی مدیر اجرایی هیات کاراته و اعضای هیات رییسه آقایان مهدی قاسمی، اسماعیل کاظمی و حسن ابراهیمی و روسای و نواب رییسه هیات های شهرستان ها برگزار شد. در رابطه با موضوعات مختلفی چون تصحیح و تسریع نامه های اداری، هم اندیشی در رابطه با برنامه های پیشنهادی اجرایی سال ۹۸ و... بحث و تبادل نظر شد .
در ابتدای جلسه حسن رجبی ریاست هیات کاراته استان مازندران پرهیز از منطقه نگری و غرب و شرق کردن را الویت اخلاقی خود عنوان داشت و افزود: سرکشی و بازدید از هیات ها، توجه سبک های کنترلی و غیرکنترلی، ساختارمند کردن هیات، توجه به برگزاری و میزبانی مسابقات و دوره های آموزشی از برنامه های هیات در دوره ریاست و برنامه سال آتی اینجانب خواهد بود.
همچنین رجبی رییس هیات کاراته استان  همه رابه همدلی هم فکری وامید به روزهای خوبی برای کاراته استان وهمچنین تقاضا از همه برای رشد وارتقا کاراته استان دست یاری دراز کرد واز همه عزیزان خواست بجای حاشیه سازی کمک کنند جهت پیشرفت کاراته استان.
 داود یوسفی بخاطر عمل زانو نتوانست دراین نشست حضور یابد  و نائب رییس هیات خود که همسرایشان  هستند در این جلسه شرکت کردن ومهندس رجبی برای سلامتی این عزیز باذکر صلوات برای ایشان  آروزی سلامتی کردند.
در ادامه این نشست اعضای هیات، ضمن شنیدن نقطه نظرات اعضای حاضر به دغدغه های آنان پاسخ و ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری خوبی در این راستا بین هیات استان و شهرستان ایجاد شود.
در ابتدای جلسه نیز فاطمه قاسم زاده نائب رییس هیات استان با تقدیر از حضور اساتید سیروس یزدانی، قنبرعلی صمدی، حبیب الله حبیبیان و روسا و نواب رییسه شهرستان ها با معرفی اجمالی اعضای حاضر به ریاست جدید استان ، اظهار داشت: هیات های شهرستانی بال های پروازی هیات استان هستند که همگی از فرهیختگان این رشته بوده که در طی چند سال اخیر توانستند فعالیت های خوبی از خود نشان دهند.
تورج چالاکی دبیر هیات نیز با اعلام برنامه های پیش رو در سال ۹۸ از هیات های شهرستانی خواست کماکان مثل همیشه در کنار هیات استان باشند.نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


مهم نیست دوشنبه 26 فروردين 1398-21:45

جالبه به گزارش مازند لیگ😂😂😂😂اقا خبرو درست بزارید لطفا پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد