تیم‌های فوتبال کریستال پالاس و منچسترسیتی در دیداری حساس به مصاف یکدیگر رفتند.
کریستال پالاس 1_3 منچسترسیتی؛ گام بلند پپ برای قهرمانی

تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و کریستال پالاس از ساعت 17:35 امروز در دیداری از هفتۀ سی‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با حساب 3 بر 1 به سود سیتیزن‌ها به پایان رسید. ترکیب ابتدایی دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود:

ترکیب کریستال پالاس

گوایتا - بیساکا - کلی - دان - فن هولت - میلوجویچ - مک آرتور - شلوپ - تاوسند - زاها - بنتکه
 

ترکیب منچسترسیتی

ادرسون - واکر - کمپانی - لاپورته - مندی - گوندوعان - داوید سیلوا - دی بروین - استرلینگ -سانه - آگوئرو

 

در نیمۀ اول این مسابقه منچسترسیتی توپ‌ومیدان را در اختیار داشت و خط دفاعی حریف را  تحت فشار قرار داد. در دقیقۀ 15 بازی، رحیم استرلینگ روی پاس هوشمندانۀ دی‌بروین از زاویه بسته دروازۀ کریستال پالاس را باز کرد. در ادامه باز هم شاگردان گواردیولا بودند که عطش زیادی برای گل‌زنی داشتند اما با هوشیاری مدافعان حریف به نتیجه نرسید تا نیمۀ نخست با برتری یک گلۀ منچستر سیتی به پایان برسد.

نیمۀ دوم بازی را کریستال پالاس میزبان بهتر آغاز کرد و موقعیت‌های نصفه‌ونیمه‌ای به روی دروازۀ سیتیزن‌ها داشت. اما در ادامه آبی‌های آسمانی بازی را در دست گرفتند و بازی هجومی را به نمایش گذاشتند. حملات شاگردان گواردیولا در دقیقۀ 63 جواب داد و استرلینگ گل دوم را وارد دروازۀ حریف کرد. در دقیقۀ 81 تیم میزبان یکی از گل‌های خورده را جبران کرد. این پایان کار نبود و ژسوس در دقیقۀ 90 تیر خلاص را بر پیکر کریستال پالاس وارد کرد. بازی در نهایت با حساب 3 بر 1 به سود منچسترسیتی به پایان رسید تا گواردیولا و شاگردانش با 83 امتیاز صدر جدول را از لیورپول پس بگیرند و گام بلندی برای قهرمانی برداشته باشند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد