بازیکن مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس پس از یک هفته غیبت در تمرین امروز سرخپوشان پا به توپ شد.
گزارش تمرین پرسپولیس| رفیعی مانع از شعار دادن هواداران علیه استقلال شد/ نوراللهی پا به توپ شد، بودیمیر تمرین نکرد + عکس

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس یک روز پس از برد این تیم مقابل سایپا امروز (یکشنبه) از ساعت 11 در ورزشگاه شهیدکاظمی برگزار شد.

*  تعدادی از اعضای مدرسه فوتبال نونهالان اشتهارد امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر شدند و با بازیکنان و کادرفنی این تیم عکس یادگادری گرفتند.  نکته قابل توجه در مورد حضور نونهالان مدرسه فوتبال اشتهارد در تمرین امروز پرسپولیس این بود که آنها همشهری مهدی ترابی، بازیکن پرسپولیس بودند و علاقه خاصی هم به این بازیکن داشتند. آنها در حاشیه تمرین به شدت ترابی را تشویق کردند.

* شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم پرسپولیس امروز بسیار سر ذوق بود و با دیگر بازیکنان پرسپولیس شوخی می‌کرد.

* تمرین امروز پرسپولیس در حالی که بیشتر جنبه ریکاوری داشت، اما بازیکنان اصلی در کنار بازیکنان ذخیره به تمرین پرداختند و در کارهای تاکتیکی شرکت کردند. سپس بازیکنان اصلی در دیدار دیروز پس از دویدن دور ورزشگاه زمین را ترک کردند.

* حدود 100 هوادار پرسپولیس در ورزشگاه شهیدکاظمی حضور داشتند و بازیکنان را تشویق کردند. آنها در بخشی از تمرین سرود قهرمانی سر دادند.

* احمد نوراللهی، هافبک مصدوم پرسپولیس با آمادگی بالا در تمرین امروز  پا به توپ شد.

* امید عالیشاه، هافبک سرخپوشان که به خاطر موارد انضباطی دو هفته‌ای از فهرست پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، امروز هم در تمرین حاضر و به تمرین پرداخت. امید عالیشاه به خاطر انتقاد از اینکه فرصت بازی به دست نیاورده بود، از تصمیمات برانکو انتقاد کرد که به همین خاطر برای دو بازی از فهرست تیم کنار گذاشته شد.

* هواداران پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز علیه استقلال رقیب سنتی خود شعار سر دادند که سروش رفیعی مانع از شعار دادن آنها علیه تیم رقیب شد.

* ماریو بودیمیر در تمرین امروز حاضر شد، ولی به خاطر مصدومیت روی پای خود یخ گذاشته بود و تمرین نکرد.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس روز چهارشنبه 28 فروردین ماه در هفته بیست‌وششم مسابقات لیگ برتر از ساعت 18 در ورزشگاه فولادشهر میهمان ذوب‌آهن اصفهان است. 

بیشتر بخوانیدمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد