ترکیب تیم‌های ملی کشتی در قهرمانی آسیا

در حالی که انتقاد از سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از غلامرضا محمدی به دلیل انتخاب علیرضا کریمی در این روزها افزایش پیدا کرده است اما او بی توجه به این انتقادات ترکیب خود را اعلام کرد.
از حضور پلنگ جویبار و غیبت حسن یزدانی در تیم اعزامی تا بی توجهی سرمربی تیم ملی به محمد جواد ابراهیمی

به گزارش مازندلیگ، ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین اعلام شد.


ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان برای حضور در این مسابقات که بعنوان مهمترین رقابت طرح سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ میلادی (قزاقستان) محسوب می‌شود، از سوی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام شد. بر این اساس غلامرضا محمدی در کشتی آزاد که این روزها از سوی برخی انتخاب‌ها مورد نقد قرار گرفته است، در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری(مازندران)، در وزن ۶۱ کیلوگرم بهنام احسان پور(مازندران)، در وزن ۶۵ کیلوگرم پیمان بیابانی، در وزن ۷۰ کیلوگرم یونس امامی، در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد نخودی(مازندران)، در وزن ۷۹ کیلوگرم بهمن تیموری، در وزن۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور(مازندران)، در وزن ۹۲ کیلوگرم علیرضا کریمی، در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی(مازندران)و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم یداله محبی برای حضور در قهرمانی آسیا معرفی شدند.

این در حالی است که از چند روز پیش انتقاداتی نسبت به ترکیب اعلام شده از سوی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از سوی برخی از علاقه مندان به کشتی مطرح شده بود. ترجیح دادن علیرضا کریمی به محمد جواد ابراهیمی از مهمترین انتقاداتی بود که به کادر فنی انجام شد.

 

در کشتی فرنگی هم مازندران نماینده ای در چین ندارد و محمد بنا در وزن ۵۵ کیلوگرم رضا خدری، در وزن۶۰ کیلوگرم مهرداد مردانی یا شیرزاد بهشتی طلا، در وزن ۶۳ کیلوگرم سامان عبدولی، در وزن۶۷ کیلوگرم حامد تاب، در وزن۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی، در وزن۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی، در وزن ۸۲ کیلوگرم سعید عبدولی، در وزن ۸۷ کیلوگرم حسین نوری، در وزن۹۷ کیلوگرم مهدی علیاری و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیر قاسمی منجزی را انتخاب کرده است.

 

بنا بر اعلام حسام الدین جعفری سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی در صورتی که مشکل خروجی مهرداد مردانی تا زمان اعزام به این مسابقات حل نشود، شیرزاد بهشتی طلا جایگزین او می‌شود.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۳ و ۴ و رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه در شهر «شی آن» چین برگزار می‌شود.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد