سر مربی خونه به خونه بابل با اشاره به اینکه درآینده بازی های بسیار سختی را در پیش رو دارند اذعان داشت لیگ یک حتی از لیگ برتر هم حساس تر شده است.
میثاقیان: سال آینده خونه به خونه متفاوتی می بینیم/ هواداران بابلی عاشق تیمشان هستند

به گزارش مازندلیگ، تیم فوتبال خونه به خونه که در این هفته با قرعه استراحت روبرو شده بود در دیدار هفته پیش رو در حالی به مصاف  نود ارومیه خواهد رفت  که در 4 بازی گذشته سه تساوی و یک شکست به دست آورده است و می داند در صورتی که امتیازات بیشتری را از دست بدهد  ممکن است باز هم به قعر جدول رده بندی بر گردد.


 اکبر میثاقیان در خصوص شرایط این روزهای خونه به خونه گفت:« هنوز 4 هفته به پایان مسابقات باقی مانده است و ما باید تمام تلاشمان را انجام دهیم. می دانیم که بازی های سختی را در پیش داریم. در حال حاضر و وضعیت لیگ به طوری شده است که هم در بالا وهم در پایین جدول تمام بازی ها حساس شده است. هیچ وقت  لیگ یک به این صورت نبوده است و حتی می توانم بگویم از لیگ برتر  بیشتر شده است چون تیمی که قرار است سقوط کند و دو تیمی که قرار است صعود کنند به هیچ وجه قابل پیش بینی نیستند . در واقع هیچ پیش بینی نمی توان در این مورد ارائه داد.


وی در ادامه در باره برنامه ریزی لیگ بیان کرد: « برنامه ریزی طوری بوده است که از وقتی من آمدم  9 بازی را در خارج از خانه برگزار کردیم و تنها 4 بازی را در ورزشگاه خودمان به میدان رفتیم و این وحشتناک است. واقعا به خاطر آن دو تیم که انصراف دادند جدول بسیار نامرتب شده است .»


وی در خصوص صحبتهای عبدالله ویسی مبنی بر جلو انداختن  قرعه استراحتشان گفت:« اگر قرار بر این کار بود به نظرم باید در نیم فصل این تغییرات اعمال می شد. البته ویسی هم راست می گوید ضمن اینکه انصافا فدراسیون فوتبال هم تقصیری در این باره ندارد. ولی ما چون پایین جدول هستیم نمی توانم در خصوص تیم های بالای جدول دخالتی کنم .»


 میثاقیان در ادامه افزود:« ما به دنبال این هستیم که بتوانیم سرسختانه در برابر رقبایمان بجنگیم، واقعا هم باشگاه خوبی داریم و هم مردم علاقه مندی داریم. آنها واقعا عاشق تیمشان هستند. از روزی که من آمدم همه دست به دست هم دادیم تا تیم را از آن وضعیت بغرنج نجات دهیم اما هنوز هیچ چیزی تمام نشده است.»
وی درباره اینکه آیا در مسئولین باشگاه خونه به خونه چنین اراده ای می بیند  که در صورت ماندن در لیگ بازهم به صورت جدی تیم داری کنند خاطر نشان کرد:« اصلا شک نکنید. چون خود حاج آقای حسن زاده و در کل خانواده محترمش عاشق فوتبال هستند  و فوتبال برایشان تبدیل به عادت شده است . من چند روز گذشته که در خدمت ایشان بودم  دیدم که آنها برای سال آینده برنامه ریزی می‌کنند. گرچه در سال گذشته مقداری سرد شدند اما با ورود بنده به این مجموعه باز به تیم داری ترغیب شدند.»مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد