از اشکان خورشیدی داور شهرآورد پایتخت و بین المللی فوتبال کشور و علی سوادکوهی قهرمان زیر 23 سال کشتی آزاد آسیا بعنوان دو چهره ورزش ساری تجلیل بعمل آمد
تجلیل از داور شهرآورد پایتخت و قهرمان کشتی آسیا در ساری+  تصاویر
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ساری، از اشکان خورشیدی داور شهرآورد پایتخت و بین المللی فوتبال کشور و علی سوادکوهی قهرمان زیر 23 سال کشتی آزاد آسیا تجلیل شد.

با حضور عباسعلی رضایی فرماندار مرکز استان و مختار مهدوی رئیس ادره ورزش و جوانان ساری از اشکان خورشیدی داور شهرآورد پایتخت و بین المللی فوتبال کشور و علی سوادکوهی قهرمان کشتی آزاد جوانان آسیا در دفتر فرماندار ساری تجلیل شد.

همچنین طی مراسمی که در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل و مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان ساری برگزار شد از این دو چهره نام آشنای ورزش مرکز استان، اشکان خورشیدی داور شهرآورد پایتخت و علی سوادکوهی قهرمان کشتی آسیا نیز تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است، این مراسم بواسطه قضاوت خوب و بی نقص اشکان خورشیدی به عنوان اولین داور مازندرانی در شهرآورد معروف پایتخت و همچنین تقدیر از علی سوادکوهی قهرمان زیر 23 سال کشتی آسیا در فرمانداری ساری و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

اشکان خورشیدی به عنوان داور شهرآورد 89 پرسپولیس و استقلال و علی سوادکوهی نیز قهرمان کشتی آزاد زیر 23 سال آسیا در مغولستان شد.نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد