لیگ دسته دو فوتبال

تیم فوتبال شهدا بابلسر با شکست مقابل پاس همدان در آستانه سقوط از لیگ دو قرار گرفت.
شکست سنگین شهدا در همدان/ بابلسر ی ها در آستانه سقوط!
به گزارش مازندلیگ، دو تیم پاس همدان و شهدای بابلسر در بیست و چهارمین بازی خود در رقابت های لیگ دسته دوم عصر جمعه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهیدحاجی بابایی مریانج برابر هم صف آرایی کردند.
دو تیم با شروع نیمه اول بازی موقعیت های زیادی روی دروازه هم ایجاد کردند تا اینکه آرمین طلایی منش مهاجم پاسی ها موفق شد در دقیقه ۱۵ روی اشتباه فاحش دروازه شهدای بابلسر نهایت استفاده را ببرد و گل اول بازی و پاس را به ثمر برساند.
پس از به ثمر رسیدن گل اول پاسی ها عطش گلزنی آنها فروکش نکرد و حملات این تیم روی دروازه تیم میهمان ادامه یافت اما موقعیت های ایجاد شده توسط مهاجمان این تیم با بی دقتی از دست رفت تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.
در نیمه دوم بازی نیز این پاسی ها بودند که بر بازی مسلط بودند و حملاتی را روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه رسول رضایی تازه نفس که به عنوان بازیکن تعویضی به جای ؟؟ وارد زمین شده بود موفق شود در دقیقه ۷۰ بازی یک خطای پنالتی را از داور مسابقه بگیرد تا بهزاد سلطانی آن را تبدیل به گل دوم تیمش کند بازیکنان بابلسر که پس از دریافت گل دوم چیزی برای از دست دادن نداشتند جلو کشیده و حملاتی را روی دروازه پاسی ها ترتیب دادند اما افت شدید بدنی آنها به دلیل اضافه وزن شان سبب شد تا این حملات نتیجه ای نداشته باشد و در تقابل با بازیکنان پاس با مشکل مواجه شوند.
شش دقیقه پس از گل دوم پاسی ها مجددا این رسول رضایی بود که با عملکرد درخشانی که در بازی از خود به نمایش گذاشته بود موفق شود از دومین اشتباه فاحش دروازه بان پاس نهایت استفاده را برده و برای سومین بار دروازه تیم شهدا را باز کند و در نهایت بازی با نتیجه پرگل سه بر صفر به پایان برسد.
تیم پاس همدان با این پیروزی ۳۶ امتیازی شده و در رده سوم جدول باقی ماند تیم شهدای بابلسر نیز با همان ۲۳ امتیاز به قعر جدول گروه دوم سقوط کرد و یه گام دیگر به سقوط به دسته پایین تر نزدیک شد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد