فرهاد صنیعی‌فر، مالک باشگاه نساجی گفت: با نکونام مشکلی نداریم و هر کسی به او یا کسانی که برای تیم زحمت کشیدند توهین کند برخورد می‌کنیم.
صنیعی فر: با توهین‌کنندگان به نکونام برخورد می‌کنیم/ قرار به رفتن باشد تیم را می‌فروشم نه اینکه استعفا دهم/ کسی که طرفدار واقعی نساجی است فقط باید این تیم را تشویق کند
به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره انتخاب مدیرعامل باشگاه نساجی اظهار داشت: کاظمی فعلا به عنوان قائم‌مقام کار را عهده‌دار است و تا پایان لیگ هجدهم در این سمت فعالیت خواهد کرد. با توجه به اینکه در هفته‌های پایان هستیم عجله‌ای برای انتخاب مدیرعامل نداریم و بعد از پایان لیگ تصمیم‌گیری می‌کنیم. تیم هم الان مشغول کار خودش است و مشکلی هم نیست.
وی در مورد اینکه گفته می‌شود بیانیه‌های باشگاه نساجی علیه نکونام بوده است، گفت: ما با نکونام مشکلی نداریم و هر کسی به او یا کسانی که برای تیم زحمت کشیدند توهین یا از الفاظ نامناسب استفاده کند، با آنها برخورد می‌کنیم. کسی که طرفدار واقعی نساجی است فقط باید این تیم را تشویق کند و عاشق تیم باشد. کسانی که به صورت رنگی طرفداری از رنگ خاصی می‌کنند باید از نساجی دور شوند.
مالک باشگاه نساجی درباره اینکه در روز‌های گذشته گفته شد او باشگاه را واگذار کرده، تصریح کرد: این تیم خودم است چرا باید استعفا بدهم؟ اگر قرار به رفتن باشد تیم را می‌فروشم نه اینکه استعفا بدهم. متاسفانه برخی‌ها دنبال شیطنت کردن هستند.نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


قائمشهری کوفی 0 3 شنبه 17 فروردين 1398-13:40

علی کریمی توی روز روشن گفت تبانی کردین
همینجا ورزشگاه شهید وطنی
امدن ازش فیلم گرفتن تشویق کردن
عکس سلفی گرفتن زدن به رسانه های کل کشور
با شیرینی و شکلات فرستاندن رشت😂😂😂😂 پاسخ

1 0 شنبه 17 فروردين 1398-14:35

یعنی دخالت و اسکی تو خونه بعضی از بابلیای مثل توئه که باعث بدنامی کل شهر شده

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد