شاهین خیری: مجتبی میرزاجانپور اسپکر قدرتی  و مازنی والیبال ایران بعداز سعید معروف دومین نفری بود که سال گذشته به باشگاههای ایتالیا و تیم کاستلانا گروته پیوست؛تیمی که از سال ٢٠١٦ از سری b به دسته بالا صعود کرد و  سال گذشته هم در انتها جدول قرار گرفت اما در فصل جدید با سپردن نیمکت به پائولو توفلی پاسور نسل طلایی لاجوردی پوشان قصه های دیگری در سر داشت اما زردپوشان اپولیا با نمایش ضعیف از ابتدا تا انتهای لیگ قعرجدول را به کسی ندادند تا خیلی زودبا سریa خداحافظ کنند!
بدون تردید میرزا والیبال ایران ستاره بی چون وچرای کاستالانه بود که در اکثر بازیهای این فصل خوش درخشید و ما عقیده داریم او هم همانند سعید معروف لایق بهترین تیمها بود.
میرزاجانپور باحضور در همه٢٦ بازی لیگ و ١٠٣ ست حضور در زمین بازی سومین بازیکن کاستلانابود درحالی که دو بازیکن دیگر١٠٤ ست بازی کردندو از  نظر دشت امتیازبا٣٥٦ پوینت از بقیه همتیمهایش بیشترین امتیاز را کسب کرد.
مجتبی ٢٣ سرویس مستقیم، ٣٢ دفاع  و ٣٠١ حمله روی تور  با میانگین٤٣/٤ درصد در پایان مرحله گروهی ثبت کرد و در  دریافت هم از ٦١٠ توپی که دریافت کرد١٤٦ دریافت عالی داشت که میانگین او در پایان دور گروهی ٢٣/٩ درصد بوده است.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد