محمد کاظمی، قائم مقام باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد مشکلات پیش آمده برای زمین تمرین تیم نساجی حل شده است.
کاظمی: مشکل زمین تمرین نساجی حل شد/ هواداران زیادی برای دیدار با استقلال از قائمشهر به تهران خواهند آمد
به گزارش مازندلیگ، محمد کاظمی درباره مشکلات پیش آمده برای تمرین تیم فوتبال نساجی در ورزشگاه کارگران اظهار داشت: برخی ناهماهنگی‌ها از نظر مسائل مالی پیش آمده بود که خدا را شکر حل شد و الان تیم در ورزشگاه کارگران در حال تمرین است. مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی در مورد نامه منتشر شده مبنی بر شکایت دروازه‌بان سابق تیم نساجی از این تیم و دریافت حکم کسر امتیاز تصریح کرد: این حکم قدیمی است و امروز و فردا مشکل آن حل خواهد شد. ما پیگیر حل این شکایت بودیم و همانطور که گفتم به زودی هم این مشکل برطرف خواهد شد.

قائم مقام باشگاه نساجی مازندران در خصوص شنبه آینده تیمش مقابل استقلال یادآور شد: بازی سختی مقابل این تیم داریم. استقلال این روزها شرایط روحی و تیمی بسیار مناسبی دارد. پرسپولیس  و استقلال تیم‌های بسیار قدرتمند و مدعی هستند و ما باید در دو هفته متوالی به مصاف این تیم‌ها برویم. بازی با پرسپولیس زیر بارش باران برگزار شد و فشار مضاعفی به تیم ما آورد. به همین دلیل مربیان‌مان در دو روز گذشته سعی کردند ریکاوری مناسبی داشته باشند تا مصدومیت بازیکنان بیشتر نشود.

کاظمی افزود: تنها نکته مثبت برای ما این است که استقلال در فشار مسابقات است و این تنها چیزی است که می‌تواند به ما کمک کند. امیدوارم یک نتیجه خوب مقابل این تیم کسب کنیم. اولویت‌مان انجام یک بازی خوب است. همانطور که بچه‌ها مقابل پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی داشتند، برابر استقلال هم تلاش می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم. ما تیم خوبی داریم، ان‌شاءالله حاشیه‌ها هم دست از سر ما بردارد و بچه‌ها بتوانند کار خود را انجام دهند. قطعاً هواداران زیادی برای دیدار با استقلال از قائمشهر به تهران خواهند آمد و امیدواریم شرایطی پیش بیاید که بتوانیم آنها را خوشحال کنیم./ تسنیممطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد