به گزارش مازندلیگ، ساعتی بعد از پایان بازی نساجی – پرسپولیس، فضای رسانه‌ها پر از اعتراضات بازیکنان، مربیان و مدیران تیم تهرانی به تصمیمات فغانی بود. بیشتر اعتراضات هم به صحنه مشکوک به پنالتی در نیمه دوم بازی بود که ترابی در محوطه جریمه حریف سرنگونش شد. این اعتراضات خیلی زود به فضای مجازی کشید تا داور بازی به شدت تحت فشار قرار بگیرد و متهم به خصومت با پرسپولیس شود.

نکته عجیب ماجرا این بود که در رسانه‌ها خبری از صحنه‌های مشکوک داوری به ضرر نساجی نبود و تنها صحنه برخورد ترابی بزرگنمایی شده بود. یک روز پس از بازی اما باشگاه نساجی دو ویدیو از بازی منتشر کرد که به نظر می‌رسد فغانی تصمیماتی به زیان تیم میزبان گرفته.

اولی صحنه‌ای که بازیکن نساجی در گوشه محوطه جریمه سرنگون شد و فغانی دستور به ادامه بازی داد. دومی آفسایدی است که به ضرر نساجی گرفته شد، ولی تصویر آهسته نشان می‌دهد بازیکن مورد نظر هنگام ارسال توپ در زمین خودی بوده و این شامل قانون آفساید نمی‌شود. این بازیکن در موقعیت تک به تک بود و در صورتی که بازی قطع نمی‌شد می‌توانست با بیرانوند تک به تک شود.

اگر قرار به بررسی صحنه‌های مشکوک داوری است، باید همه صحنه‌ها با هم بررسی شود، نه فقط صحنه‌هایی که مربوط به یک تیم است. عدالت گزینشی، معنای عدالت نمی‌دهد.  مطالب مرتبطنظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 8 0 شنبه 18 اسفند 1397-21:47

احسنت
عالی بود
اینهههههههههههههههههههههههههههههههههه

آفرین/ بسیار عالی بود/ بسیار ممنون
پاسخ

سیاوش 7 0 شنبه 18 اسفند 1397-22:09

نساجی بایستی دست بکار شود؛
حتما بایستی پیگیری صورت گیرد؛
حتما بایستی در برنامه نود مطرح شود؛
آنها خیلی دارن سروصدا میکنند (دقت شود که آقای مظفری، کارشناس داوری، اعلام کرده که هیچکدام از صحنه های ادعا شده پرسپولیس، پنالتی نبوده؛ تکرار میکنم، پنالتی نبوده)؛
ببینید خلیلی، سرپرست پرسپولیس، چی گفت؛
"محسن خلیلی، سرپرست پرسپولیس، درباره اعتراض به داوری گفت: در این بازی حداقل یک پنالتی برای پرسپولیس می‌شد گرفت. امروز صبح نیز با هماهنگی باشگاه به فدراسیون رفتم و نامه اعتراض خودمان را تحویل انها دادیم."
پاسخ

سیاوش 8 0 شنبه 18 اسفند 1397-22:11

حرکت دست بازیکن پرسپولیس هم هست؛ در یکی از حملات رو به جلوی نساجی، یکی از بازیکنان پرسپولیس، با دست مانع شد
پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد