ملی پوش سوادکوهی شمشیربازی ایران گفت: هدفم این است که حقم را در المپیک ۲۰۲۰ بگیرم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که به نحو احسن تمرینات را انجام دهیم و ان شاءالله منتظر روزهای خوب و خبرهای خوب باشید.
عابدینی: حقم را در المپیک ۲۰۲۰ می‌گیرم/ زیر ذره بین بودن دیگر اذیتم نمی‌کند

به گزارش مازندلیگ، مجتبی عابدینی درباره عملکرد خود در جام جهانی لهستان و گرندپری قاهره بیان کرد: بعد از تمرینات پرفشاری که داشتیم به جام جهانی لهستان اعزام شدیم که و تمام ملی‌پوشان زیر فشار بدنسازی بودند. اما درگرندپری قاهره عملکردمان خوب بود. هفته آینده هم مسابقات ایتالیا را داریم که برایمان مهم است. به هر حال فشردگی مسابقات زیاد است و هر دو هفته یک بار در رفت و آمد هستیم اما خب تمام تلاشمان را می‌کنیم که به نحو احسن تمرینات را انجام دهیم و ان شاءالله منتظر روزهای خوب و خبرهای خوب باشید. از اردیبهشت مسابقات انتخابی المپیک آغاز می‌شود و امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که عملکردش نسبت به بقیه شمشیربازان بیشتر زیر ذره بین قرار دارد و این مسئله او را اذیت نمی‌کند، تصریح کرد: تا ۶-۷ ماه پیش خیلی برایم مهم بود و اذیت می‌شدم اما روی خودم کار کردم و اصلاً دیگر برایم مهم نیست که زیر ذره بین هستم. به هر کارشناسان ورزش و مردم درک می‌کنند هر دو هفته یک بار باید به مسابقه برویم و پروازهای طولانی داریم. شرایط سخت است از این رو کسی خودش را جای ما بگذارد درک می‌کنم. اکنون تمام فکر نه تنها من بلکه علی پاکدامن، محمد رهبری و دیگر ورزشکاران این است که در وهله اول سهمیه المپیک بگیریم. انتقاد یا پیشنهادی باشد هم ما قبول می‌کنیم و هدف همه ما یک چیز است و آن گرفتن سهمیه المپیک است.

او در مورد اینکه گفته می‌شود عابدینی در المپیک ۲۰۲۰ دنبال این است حق خودش را بگیرد، تاکید کرد: قطعاً هدفم این است که حقم را در المپیک ۲۰۲۰ بگیرم و تمام فکرم این است که المپیک ریو را جبران کنم.

عابدینی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند شمشیربازی در المپیک ۲۰۲۰ شگفتی ساز باشد، تصریح کرد: شمشیربازی همیشه همه را شگفت زده کرده است. مطمئناً در المپیک ۲۰۲۰ هم کار خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد.

او در مورد اینکه سال تحویل باید در مسابقات مجارستان باشد، گفت: به هر حال کنار خانواده نبودن سخت است اما کاری نمی‌توان انجام داد. ما هدفی داریم که باید خیلی چیزها را فدا کنیم و یکی هم همین است که در کنار خانواده نیستیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد