مراسم قرعه کشی سه وزن پایانی کشتی آزاد جام دانکلوف برگزار شد و حسن یزدانی و رضا یزدانی حریفان خود را شناختند.
مازنی ها حریفانشان را در جام دانکلوف شناختند/قرعه مناسب برای حسن یزدانی و پلنگ جویبار

به گزارش مازندلیگ، مراسم قرعه کشی سه وزن پایانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف در بلغارستان برگزار شد و حسن یزدانی در وزن ۸۶، رضا یزدانی در ۹۷ رقبای خود را شناختند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک در مبارزه نخست برابر میشل ابونادر از لبنان دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ کشتی می‌گیرد و در صورت برتری در دومین مبارزه و در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی‌گیران بلغارستان و الجزایر مبارزه می‌کند.

عبدالله یف از روسیه، آمیناشویلی از گرجستان و سلیم یاشار از ترکیه جدی ترین رقبای یزدانی تا فینال هستند.

شعبان‌اف از بلاروس، فاتح اردین از ترکیه، دیمیتروف از بلغارستان از چهره‌های شاخص این وزن هستند که در سمت دیگر جدول قرار دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی چهره شاخص و با تجربه کشتی ایران و دارنده دو مدال طلای جهان که پس از المپیک ۲۰۱۶ برای نخستین بار در یک رویداد مهم و بین المللی حاضر شده است، در مبارزه نخست برابر آبراهامدخسوس روآنو از ایتالیا کشتی می‌گیرد و در صورت برتری در دومین مبارزه و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه کشتی‌گیران مقدونیه و آلمان قرار می‌گیرد. یزدانی در صورت برتری در این دو مبارزه در یک چهارم نهایی با یکی از کشتی‌گیران ترکیه، کره جنوبی، بلغارستان و آلمان برای رسیدن به نیمه نهایی مبارزه می‌کند.

کایل اسنایدر دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک که بسیاری از علاقمندان به کشتی منتظر رویارویی او و رضا یزدانی هستند، در سمت دیگر جدول قرار دارد و تا فینال امکان رویارویی او و یزدانی وجود ندارد. این دو چهره شاخص کار چندان دشواری برای رسیدن به فینال ندارند.

اسنایدر در دور نخست با والز دیگر هموطن خود مصاف می‌کند و در صورت برتری مقابل برنده مبارزه کشتی گیران آرژانتین و اوکراین قرار می‌گیرد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد