فرهادی، رییس هیات تیر اندازی با کمان استان مازندران از سمت خود کناره گیری کرد.
رئیس هیات تیر اندازی با کمان مازندران استعفا داد

 به گزارش مازندلیگ، متن استعفا به این صورت است؛

 

جامعه ی محترم رسانه ای استان مازندران 


باسلام و تحیات 


 زمانی که عزم حضور در انتخابات ریاست هیات تیراندازی با کمان را کردم ، نیک می دانستم راه سختی در پیش خواهم داشت ، لیکن با مطالعه و استفاده از نظرات کارشناسان، برنامه خود را جهت این مسئولیت ارائه نمودم که به حمد و ثنای الهی مورد توجه مجمعانتخاباتی قرار گرفته و با رای اعتماد آنان امانت دار سکان هدایت هیات تیراندازی با کمان مازندران شدم.


اینک پس از گذشت سه سال و نیم از آن زمان تاکنون ، این هیات افتخارات زیادی را کسب نمود. حضور کمانداران مازندرانی در اردوهای تیم ملی ، میزبانی چندین دوره رقابت های کشوری، میزبانی اولین دوره ی مسابقات ساحلی تیراندازی با کمان کشور، تجهیز و بهسازی اولین زمین اختصاصی تیراندازی با کمان مازندران، فعال سازی بیش از 16 هیات شهرستانی ، برگزاری اولین دوره داوری تیراندازی با کمان در مازندران و همچنین کارگاه های آموزشی و تربیت بیش از 20 داور، برگزاری دوره مربیگری این رشته و تربیت بیش از 30 مربی، ارتقا سطح تیراندازی با کمان مازندران در جدول رنکینگ کشوری از جایگاه  5 استان آخر جدول به 8 هیات برتر کشور ، میزبانی اردوهای تیم ملی ، ایجاد شاکله ی اداری به هیات که تا پیش این زمان هیچ اثری از آن وجود نداشت، ایجاد پایگاه اطلاع رسانی مرتبط با هیات و .... همگی در راستای  وعده های اینجانب در مجمع انتخاباتی ، تحقق یافته است.


حال پس از این همه دوران خوش و موفق در این هیات ، باتوجه به شرایط نامناسب فعلی و عدم همراهی ها با این هیات، اجحاف های_سخت و برخی دخالت های سیاسی بر آن شدم تا این امانت مهم را از دوش برداشته و به نفر بعدی بسپارم تا شاید با عدم حضور بنده دشمنی ها کمتر شده و فصل جدیدی برای رشته و خانواده محبوبم  در تیراندازی با کمان که زندگی خود را برای تعالی این ورزش اسلامی ایرانی صرف کرده ام، آغاز شود.


هیات تیراندازی با کمان مازندران در طی چند ماه  اخیر با برخی اقدامات خصمانه که در حال حاضر برای جلوگیری از آسیب بیشتر به جامعه تیراندازی با کمان از بازگو کردن آن خودداری میکنم ،مواجه شده و بستر را برای انجام امور و ادامه ی مسیر غیر ممکن کرده است . 


لذا ضمن قدردانی بیکران از تمامی  کمانداران ، مربیان ، داوران، روسا و اعضای هیات های شهرستانی و کمیته های استانی، اسپانسران مالی ، جامعه رسانه ای، دوستان، نائب رئیس ، دبیر و اعضای هیات رئیسه که در طی این مدت همواره گرم و صمیمی بنده را همراهی کردند از حضور همگی اذن خروج خواسته و با عنایت به حسن نظر ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر شعبانی بهار  نسبت به هیات مازندران ، درخواست استعفای خود را تقدیم ایشان نمودم.


در مدت همکاری خود در این هیات همواره  از رهنمود ها و نظرات همکاران فدراسیون اعم از کمیته مسابقات، کمیته داوران، کمیته مربیان ، کمیته آموزش ، دبیر سابق و فعلی ، نائب روسای پیشین و فعلی ، رئیس اسبق و فعلی بهره مند شده و امیدوارم همکاری بنده نیز برای آن فدراسیون محترم  مثمر ثمر بوده باشد.
                                                                                              

                                                                                                     الخیر فی ماوقع


                                                                                                                   حسین فرهادی
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد