نمایندگان مازندران با قبول دو شکست پیاپی در مرحله دوم پلی آف لیگ دسته یک والیبال از گردونه رقابت ها حذف شدند.
حذف هر چهار نماینده مازندران در پلی آف لیگ دسته یک والیبال/ رویای صعود بر باد رفت
به گزارش مازندلیگ، رقابت های دور برگشت از مرحله دوم پلی آف لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور عصر امروز پیگری شد و هر چهار نماینده مازندران با پذیرش شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند.
 تیم میلاد نور رامسر امروز از ساعت ۱۶ در سالن تختی پذیرای تیم راه یاب ملل مریوان بود و در سه ست متوالی با نتایج ۲۵-۱۳، ۲۵،۱۷ و ۲۵-۱۷ مغلوب نماینده مریوان شد تا با ثبت دو شکست از دور رقابت ها کنار رود.دیدار رفت دو تیم در مریوان با برتری سه بر صفر میزبان همراه بود.
تیم شهدای رامسر دیگر نماینده مازندران که در دیدار رفت مغلوب تیم سپاهان شده بود، امروز در اصفهان با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب میزبان خود شد تا هر دو تیم رامسری وداع تلخی با این مسابقات داشته باشند. رامسری ها با نتایج ۲۵،۱۹- ۳۰،۲۸ و ۲۵،۲۹ نتیجه را به اصفهانی ها واگذار کردند. تیم شهدا در دیدار رفت با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب سپاهان شده بود.
سومین‌نماینده مازندران در رقابت های لیگ یک نیز با شکست تلخ از دور رقابت ها کنار رفت. تیم شهروند نکا در مصاف با شهداب یزد با نتیجه ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵،۲۰- ۲۶،۲۴ و ۲۵،۲۲ تسلیم میزبان شد تا پس از دو شکست پیاپی همانند میلاد نور و شهدا رامسر از ادامه مسابقات خداحافظی کنند.
چهارمین نماینده استان مازندران در مرحله دوم پلی آف لیگ برتر والیبال هم سرنوشت خوبی در انتظارش نبود و با پذیرش شکست مقابل نماینده اردکان از دور رقابت ها حذف شد.
تیم توپکا بابلسر که در دیدار رفت برابر صنایع اردکان ۳ بر صفر شکست خورده بود، عصر امرور در خانه به مصاف اردکان رفت و با نتیجه ۳ بر یک مغلوب مهمان خود شد تا ناکامی نمایندگان والیبال مازندران در این مرحله از مسابقات تکمیل شود.
به گزارش مازندلیگ، با حذف هر چهار نماینده مازندران تیم های صنایع اردکان، شهداب یزد، راه یاب ملل مریوان و سپاهان اصفهان به نیمه نهایی صعود کردند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد