باشگاه خونه به خونه مازندران تماشای دیدار روز سه شنبه این تیم مقابل شهرداری تبریز را برای هواداران تیمش رایگان اعلام کرد.
تماشای دیدار خونه به خونه و شهرداری تبریز رایگان اعلام شد
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و به پاس محبت های هوادارانی که در طول بیست و دو هفته گذشته چه در دیدارهای خانگی و چه در دیدارهای بیرون از خانه این تیم را در ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا و سایر ورزشگاه های کشور تنها نگذاشتند و مورد حمایت خود قرار دادند، حاج قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه تماشای دیدار روز سه شنبه این تیم مقابل شهرداری تبریز که پس از ۲۸۹ روز انتظار در ورزشگاه هفتم تیر بابل برگزار می شود را برای هواداران خونه به خونه و علاقه‌مندان به فوتبال رایگان اعلام کرد.
یقیناً با توجه به شرایط حساس جدول رده بندی لیگ یک، کسب سه امتیاز این دیدار مقابل نماینده فوتبال تبریز برای شاگردان میثاقیان بسیار حائز اهمیت خواهد بود و به همین دلیل باشگاه انتظار دارد هواداران متعصب و پرشور خونه به خونه تیم محبوبشان را در این دیدار سرنوشت‌ ساز تنها نگذارند و با حضور حداکثری خود بازیکنان این تیم را مورد حمایت قرار دهند.
گفتنی است، این دیدار در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت ۱۴ عصر سه شنبه این هفته در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار می شود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد