پس از بررسی مجدد کشوری و محمودزاده از ورزشگاه هفت تیر:

محمدرضا کشوری، دبیر سازمان لیگ فوتبال ایران و فریبرز محمودزاده، رئیس مسابقات لیگ دسته اول کشور و رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال صبح امروز مجدداً از ورزشگاه هفت تیر بابل بازدید به عمل آوردند.
دیدار خونه به خونه  و شهرداری تبریز در بابل برگزار خواهد شد+ تصاویر
به گزارش مازندلیگ و به نقل از  رسانه رسمی باشگاه، کشوری و محمودزاده پس از بازدید دیروزشان از ورزشگاه مواردی که باید حل می شد تا این ورزشگاه مجوز برگزاری دیدارهای خانگی خونه به خونه را اخذ کند را به مسئولان مربوطه گوشزد کردند و پیمانکار ورزشگاه، مسئولان ذیربط و همچنین لیدرها و جمعی از هواداران خونه به خونه در عرض ۲۴ ساعت با همت و تلاش وصف ناپذیر خود به حل مشکلات پرداختند تا صبح امروز این ورزشگاه مجوز لازم برای برگزاری دیدار این هفته خونه به خونه و شهرداری تبریز را از مسئولان سازمان لیگ اخذ کند.
گفتنی است، یک سری موارد جزئی برای تکمیل ورزشگاه توسط محمودزاده به مسئولان انتقال داده شد که ان شاالله تا روز برگزاری بازی برطرف خواهد شد.
باشگاه خونه به خونه مازندران به نوبه خود از آقایان کشوری و محمودزاده که نهایت همکاری را برای حل مشکلات وررشگاه هفت تیر داشتند تشکر و قدردانی می کند.
همچنین از تمام مسئولین مازندران و بابل، لیدرها و هوادارانی که در این امر یاری رساندند تا تیم خونه به خونه دوباره به خانه اصلی اش باز گردد نهایت تشکر را داریم.
 از بسیج سازندگی سپاه کربلا و شخص آقای ساداتی هم که در این مدت نهایت تلاش خود را برای تکمیل پروژه به کار بردند سپاسگذاریم.
به گزارش رسانه رسمی باشگاه، دیدار دو تیم خونه به خونه مازندران و شهرداری تبریز در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت ۱۴ روز سه شنبه این هفته در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار خواهد شد.


نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد