لیگ برتر والیبال

تیم والیبال کاله مازندران در هفته بیست و یکم لیگ‌برتر با حساب سه بر یک مغلوب سایپا تهران شد
شکست خارج از خانه کاله مازندران برابر سایپا تهران+ حواشی

به گزارش مازندلیگ، از ساعت ۱۶ عصر امروز (یکشنبه) هفتم بهمن ماه ۱۳۹۷ رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور با برگزاری شش دیدار پیگیری شد و نماینده مازندران با شکست زمین را ترک کرد.

در نخستین بازی این هفته دو تیم سایپا تهران با هدایت پیمان اکبری و کاله مازندران با هدایت بهروز عطایی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این تیم سایپا بود با نتیجه سه بر یک مقابل میهمان خود برتری رسید.

 

تیم کاله ست های اول ، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 22- 25 ، 13-25 و 25-22  واگذار کرد و تتها در ست دوم با نتیجه 23-25 به برتری رسید.

 

از ابتدای شروع بازی دو تیم سایپا و کاله حواشی وجود داشت که به مهم‌ترین این حاشیه‌ها به قرار زیر است:

با شروع ست اول این بازی هواداران تیم‌کاله مازندران با خواندن سرودی به لهجه محلی به تشویق تیم خود پرداختند که لیدرهای تیم سایپا پس از به پایان رسیدن این سرود به تشویق هواداران کاله پرداختند.

اما در جریان ست دوم در حالی که اعتراضات زیادی به نحوه داوری بازی وجود داشت، کادر فنی و بازیکنان تیم کاله به سمت داور دوم بازی رفته و نسبت به تصمیمات او اعتراض کردند.

پس از اعتراضات تیم کاله در ست دوم، حمزه زرینی بازیکن تیم سایپا آبشاری را به زمین تیم کاله زد که داور بازی خطای عبور پای او از خط وسط زمین را گرفت و همین‌موضوع باعث شد تا بازیکن اسبق تیم ملی به سمت داور دوم بازی حمله کرد و با به زبان آوردن الفاظ رکیک نسبت به تصمیم او اعتراض کند. این اعتراض باعث شد تا بازی دقایقی متوقف شود.

هواداران کاله مازندران نیز بخاطر اعتراضات زرینی او را هوکردند که باعث عصبانیت زرینی شد و او رو به سمت هواداران کاله کلمات رکیکی را به زبان آورد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد