اخبار نقل‌وانتقالاتی نساجی

 مسئولان باشگاه نساجی با یک مدافع ملی‌پوش گرجستانی به توافق رسیده‌اند و به‌زودی قرارداد وی امضا می‌شود.
مدافع ملی‌پوش گرجستانی در آستانه پیوستن به نساجی/ دستیار اسپانیایی نکونام در کادرفنی می‌ماند

به گزارش مازندلیگ، سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی پس از ورودش به این باشگاه نام ۵ بازیکن جدید را به مسئولان این باشگاه داد تا آنها مذاکرات خود را برای جذب این بازیکنان آغاز کنند. البته اولویت کادرفنی تیم فوتبال نساجی حفظ بازیکنان فعلی است چون برخی برخی از آنها ساز جدایی را کوک کرده‌اند.

در فهرست جلالی نام یک بازیکن خارجی هم دیده می‌شود. مدافع مدنظر وی ۳۰ ساله، گرجستانی، ملی‌پوش و کاپیتان تیم دینامو تفلیس است. این بازیکن با مسئولان باشگاه به توافق رسیده و به‌زودی قراردادش رسمی می‌شود. همچنین گفتنی است که این بازیکن به همراه جورجی گولسیانی دیگر بازیکن گرجستانی نساجی به ایران آمده است.

دیگر بازیکنان حاضر در فهرست جلالی در پست‌های مهاجم، مدافع کناری و مدافع وسط هستند که اگر جدایی لک از نساجی قطعی شود احتمالا یک دروازه‌بان جدید هم به جمع شاگردان سرمربی سابق پیکان اضافه می‌شود.

خبر دیگر از تیم نساجی اینکه دستیار سابق جواد نکونام در این تیم قرار است همچنان به کارش در کادرفنی این تیم ادامه دهد. مسئولان باشگاه با این دستیار اسپانیایی تماس گرفته‌اند تا به ایران برگردد و به کارش ادامه دهد. شنیده می‌شود این مربی هم قبول کرده و به‌زودی به مازندران برمی‌گردد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد