مدافع آملی تیم نساجی مطرح کرد:مدیریت باشگاه نساجی با حساسیت خاصی در حال جمع بندی در رابطه با انتخاب سرمربی آینده تیم نساجی هستند که تا چند روز آینده آن را انتخاب خواهند کرد.
شیری:نباید از کسانی که نساجی را ترک کردند ناراحت باشیم/فقط هواداران برای تیم ما باقی ماندند
به گزارش مازندلیگ، حامد شیری مدافع مازندرانی تیم نساجی مازندران اظهار داشت:پس از اتفاقات اخیری که برای تیم نساجی رخ داد همه بازیکنان تحت فشار بودند و ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم چون هم از نظر شرایط تیمی و هم از نظر شرایط پرداختی هایی که از سوی باشگاه به بازیکنان شده بود شرایط بدی داشتیم اما همه ما امیدواریم که با عزم جدی که مدیریت باشگاه در پیش گرفته است بتوانیم روند خوبی که در نیم فصل اول داشتیم را ادامه دهیم.
مدافع باتجربه تیم نساجی مازندران در رابطه با وضعیت پرداختی های باشگاه نساجی به بازیکنان این تیم بیان داشت:در هر تیمی مشکل مالی وجود دارد و در لیگ برتر فوتبال ایران نیز اکثر تیم ها بجز چند باشگاه بزرگ مشکل مالی وجود دارد و ما نیز از یکی از آن باشگاه ها هستیم و فکر میکنم مشکلات مالی یک مسئله درون خانوادگی است.
شیری ادامه داد: دیروز آقای صنیعی فر مالک باشگاه نساجی به تمرین تیم ما آمدند و با بازیکنان گفت و گو کردند و از مشکلات بازیکنان باخبر شدند و قول دادند که تا چند روز آینده بخشی از مطالبات بازیکنان تیم نساجی پراخت شود که این باعث دلگرمی بازیکنان تیم ما شد تا برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم آماده شوند.
حامد شیری در رابطه با خروج بعضی بازیکنان تیم نساجی در وضعیت موجود بیان داشت:ما نباید از افرادی که در این شرایط از تیم جدا شدند یا در ادامه جدا خواهند شد ناراحت شویم چون فوتبال یک ورزش حرفه ای است و ما باید این را بدانیم که وقتی بازیکنی از ابتدای فصل بندی را در قرارداد خود قرار می دهد که اگر شرایط این چنینی اتفاق افتاد می تواند از تیم جدا شود یعنی این کار از همان ابتدا توافق دو طرف انجام شده است و باشگاه نیز با این موضوع مشکلی نداشته است.
مدافع باتجربه تیم نساجی مازندران در رابطه با مصدومیت اخیر خود نیز گفت: به لطف خدا وضعیتم روز به روز بهتر می شود و طبق زمانی که پزشک برای من تجویز کرده بود، الان در هفته هشتم هستم و تمرینات خود را به صورت انفرادی پیگیری می کنم و در تمرینات سبک گروهی تیم نیز شرکت می کنم و امیدوارم که با تمرینات خوبی که انجام دادم بتوانم به شرایط آرمانی خود برسم و در نیم فصل دوم برای تیم خود مفید باشم.
حامد شیری بازیکن مازندرانی تیم نساجی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که هواداران پرشور تیم نساجی مازندران مثل همیشه از تیم خود حمایت کنند و قوت قلبی برای ما باشند تا بتوانیم نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کنیم و پیش برویم.

گفتگو: علی گرجی پور

نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


جمعه 21 دی 1397-15:31

میگن مجیدجلالی دوباره سرمربی نساجی شد. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد