گزارش تصویری/ عکاس: محمدرضا جنت قربانی

مراسم گرامیداشت پنجاه و یکمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی به همت انجمن کشتی کارگری شهرستان رامسر در سالن کشتی مجموعه ورزشی تختی رامسر برگزار شد.
برگزاری مراسم بزرگداشت جهان پهلوان تختی در رامسر به همت انجمن کشتی کارگری شهرستان رامسر
به گزارش مازندلیگ، تلاوت کلام الله مجید، اجرای سرود ملی ج.ا.ایران، ایراد سخنرانی مهندس عبدالرحمن حلاجیان رئیس هیئت ورزش کارگری شهرستان رامسر، تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان، برگزاری دیدار دوستانه کشتی از جمله برنامه های این مراسم بود.
در حاشیه این مراسم با استقبال ۵۰۰ نفری ورزشکاران و پیشکسوتان همراه بود، از پهلوان رضا شاهمنصوری، مجتبی گلیج، پژمان جوربنیان، علی شکوری و ۳۰ تن از پیشکسوتان ورزش شهرستان تجلیل بعمل آمد.
رئیس انجمن کشتی کارگری شهرستان رامسر در گفتگویی کوتاه اظهار داشت: کشتی ورزش اخلاق، ایثار از خودگذشتگی و خدمت به خلق است و جهان پهلوان تختی اسطوره بی بدیل اخلاق و ورزش است که همه باید از او درس مردانگی بیاموزیم.
روح الله زبرجد در ادامه افزود: از همه کسانی که در این مراسم حضور بهم رساندند و در امر برگزاری تلاش و ما را یاری نمودند، تشکر و قدردانی می نمایم.
در ادامه مراسم، تیم های تختی رامسر و کلاچای به مربیگری آقایان قلیزاده و چهاراقران در یک دیدار دوستانه کشتی به مصاف یکدیگر رفتند که با برتری ۶ بر دو نماینده رامسر همراه بود.

محمدرضا جنت قربانی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد