پس از کناره‌گیری جواد نکونام از سرمربیگری تیم نساجی مازندران، نام‌ گزینه‌های زیادی برای هدایت سرخپوشان مازندرانی مطرح شده است.
از فکری و اسکوچیچ تا یک گزینه جذاب استقلالی برای جانشینی نکونام

به گزارش مازندلیگ، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نیم‌فصل نخست هجدهمین دوره لیگ برتر پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان در نهایت از این تیم جدا شد و سرمربیگری تیم پیکان را برعهده گرفت.

پس از این اتفاق، مسئولان باشگاه نساجی سراغ گزینه‌های مدنظر خود رفتند تا هر چه سریع‌تر جانشین نکونام را مشخص و برنامه‌های آماده‌سازی تیم خود برای تعطیلات نیم‌فصل را آغاز کنند که در میان گزینه‌های باشگاه نساجی نام مربیان مطرح و بعضاً گزینه‌های عجیبی به چشم می‌خورد.

دراگان اسکوچیچ، فیروز کریمی، محمود فکری و مجید جلالی افرادی هستند که از آنها به عنوان گزینه‌های سرمربیگری در تیم نساجی نام برده می‌شود و صحبت‌هایی نیز با این افراد انجام شده است. در کنار این اسامی، نام فرهاد مجیدی، بازیکن و ستاره پیشین تیم استقلال نیز به عنوان یکی از گزینه‌های باشگاه نساجی شنیده می‌شود که به نظر می‌رسد مطرح شدن نام او بیشتر به دلیل حضور فرزاد مجیدی در سمت سرپرستی تیم نساجی است و بسیار سخت به نظر می‌رسد این شایعه به واقعیت تبدیل شود.

تمرینات تیم نساجی قرار است از فردا (یکشنبه) آغاز شود و طبق اعلام مسئولان باشگاه نساجی، سرمربی جدید این تیم نیز تا شروع تمرینات مشخص و مراسم معارفه او در تمرین این تیم برگزار خواهد شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


علیرضا 2 3 شنبه 08 دی 1397-14:26

تورو خدا این مجیدی رو نیارین که هیچ به درده نساجی نمیخوره.... اصلا از نظر شخصیتی هم این آدم مورده قبوله خیلی ها نیست..غرور و تکبر از مجیدی میباره پاسخ

2 2 شنبه 08 دی 1397-18:20

فقط فرهاد .عشقی پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد