بازگشت تقوی و یزدانی را باید به فال نیک گرفت

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد در المپیک گفت: هدفم حضور در آخرین المپیک دوران ورزشی‌ام و کسب سومین مدال در این رقابت‌ها است.
کمیل قاسمی: هدفم کسب سومین مدال در آخرین المپیکم است

به گزارش مازندلیگ، کمیل قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضورش در مرحله جدید اردوهای تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از تغییراتی که در کادر فنی تیم ملی صورت گرفت، اولین مرحله تمرینات را پشت سر گذاشتیم که بیشتر جنبه عمومی و آشنایی با نحوه کار کادر جدید با آزادکاران بود.

وی ادامه داد: من هم بعد از مدت‌ها دوری، خوشبختانه آسیب دیدگی که از ناحیه گردن داشتم، مداوا شده و حالا برگشته‌ام تا برای حضور در مسابقات پیش رو استارت بزنم. 

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد در المپیک درباره حضور محمدی به جای خادم در راس تیم ملی کشتی آزاد گفت: خادم 7-6 سال برای کشتی آزاد زحمت کشید و سبک جدیدی را وارد این رشته کرد، البته سبک تمرینات محمدی هرچند نزدیک به خادم، اما متفاوت از یکدیگر است. محمدی قبل از خادم هم سرمربی تیم ملی بوده و من هم با او کار کرده و مدال گرفته‌ام و شناخت خوبی از هم داریم. امیدوارم با حضور محمدی بتوانیم در آینده نتایج خوبی بدست آوریم. 

قاسمی درباره حضور کشتی‌گیرانی مانند تقوی و یزدانی که سال‌ها از تیم ملی دور بودند، گفت: حضور و بازگشت این بزرگان را باید به فال نیک گرفت؛ به نظر من تا جایی که بدن توان و کشش تحمل فشارها را دارد باید مبارزه کرد. من سال‌ها در اردوهای تیم ملی بودم و از بیت‌المال برای ما هزینه شده است؛ درست نیست حالا در اوج پختگی در حالی‌که باید جواب اعتماد این سال‌ها را پس بدهیم، میدان را خالی کنیم. 

وی افزود: ما می‌خواهیم کشتی بگیرم و امیدوارم شرایط هم به گونه‌ای فراهم شود تا در چارچوب قانون به تیم ملی کمک کنیم. برنامه من هم قطعا حضور قدرتمند در مسابقات جهانی و سپس المپیک 2020 توکیو است چون به نوعی آخرین المپیکم خواهد بود و تلاش می‌کنم با حضور در این مسابقات نتیجه بهتری بگیرم. 
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد