سرمربی تیم والیبال کاله درباره عدم استفاده از ویدئو چک در رقابت‌ها گفت: احتمالا به خواست تیم‌های تهرانی ویدئو چک را برداشتند.
بهروز عطایی: به درخواست تیم‌های تهرانی، ویدئو چک را برداشتند

به گزارش مازندلیگ، در پایان نیم فصل نخست رقابت‌های سوپر لیگ والیبال، شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله با کسب ۶ پیروز از ۱۲ بازی و مجموع ۱۷ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفت.

بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نیم فصل نخست رقابت‌های سوپر لیگ والیبال گفت: در نیم فصل نخست، رقابت‌های بسیار نزدیک و فشرده‌ای بین تیم‌ها شاهد بودیم. برعکس سال‌های گذشته که این موضوع کم‌تر دیده می‌شد در نیم فصل نخست تیم رده پنجمی جدول با اختلاف دو باخت از تیم دوم جدول رده بندی قرار داشت.

سرمربی تیم والیبال کاله در ادامه تاکید کرد: این نشان از رقابت فشرده، سنگین و نزدیک تیم‌ها دارد و اینکه چقدر تیم‌ها شرایط سختی برای مبارزه و مسابقه در داخل کشور با یکدیگر دارند. تیم کاله نیز از این قائده مستثنی نیست. تیمی هستیم که ظرفیت خود را می‌دانیم، تمام تلاش و هدف را برای حضور در مرحله پلی آف خواهیم گذاشت.

او در ادامه افزود: بازی‌های سخت  و حساسی برای رسیدن به مرحله پلی آف خواهیم داشت. در مجموع با توجه به بضاعتی که داریم از عملکرد تیم راضی هستم و امیدوارم در جریان رقابت‌های لیگ به سمتی برویم که شاهد بازی‌های خوبی باشیم.

عطایی درباره بازی هفته پایانی نیم فصل، مقابل تیم شهرداری ورامین نیز گفت: بازی خوبی بود، شهرداری ورامین تیم با کیفیتی است ونشان داد که مدعی کسب عنوان قهرمانی است. رقابت خوب، جذاب و تنگاتنگی با این تیم داشتیم. در ست پنجم ورامینی‌ها با استفاده از تجربه پیروز و موفق شدند بازی را به نفع خود تغییر دهند.

سرمربی والیبال کاله در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه پس از حواشی رخ داده در بازی مانع از بازداشت یکی از بازیکنان تیم شهرداری ورامین شد؟ گفت: درباره حواشی باید بگویم اتفاقاتی است که در بازی رخ می‌دهد، بازیکن به رای داور اعتراض کرد و این اختلاف باعث بروز حواشی شد. به هرحال این شرایط مناسب حال ورزش نیست و سعی کردم موضوع را جمع کنم تا به حواشی دامن زده نشود و مردم با ذهنیت خوب نبست به بازی سالن را ترک کنند نه با ذهنیت بد درباره حواشی!

بهروز عطایی در پایان درباره حواشی داوری و عدم استفاده از ویدئو چک در رقابت‌های سوپر لیگ نیز گفت: استفاده از ویدئو چک در مسابقات طبیعی است اما در حال حاضر تیم ‌های تهرانی علاقه‌ای به استفاده از ویدئو چک ندارند. در چند بازی از ویدئو چک استفاده شد اما احتمالا به دلیل خواست تیم‌های تهرانی ویدئو چک را برداشتند. در بازی مقابل ورامین نیز به درخواست تیم ورامین چهار داور از شهرهای دیگر مانند البرز و کرج آورده شد. داوری در مجموع خوب بود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد