سرمربی تیم فوتبال نساجی در فهرست برخی تیم‌ها که قصد تغییر یا به خدمت گرفتن سرمربی جدید دارند، قرار دارد.
چرا نکونام در فهرست همه تیم‌ها قرار دارد؟/ تمایل سرمربی نساجی به جدایی

به گزارش مازندلیگ، جواد نکونام از میانه‌‌های نیم فصل اول پیشنهادات متعددی داشت به طوریکه هر تیمی که قصد تغییر مربی داشت نام نکونام را در فهرست خود گنجانده بود. با این حال نکونام به تعهد خود به باشگاه نساجی پایبند ماند.

در حال حاضر شرایط تغییر کرده و تعطیلات نیم فصل است و در آستانه نقل و انتقالات زمستانی قرار داریم. جواد نکونام فهرست خود را به باشگاه ارائه داده اما با گذشت حدود ۱۰ روز از زمانی که نیم‌فصل اول برای آنها به پایان رسیده هنوز حتی جلسه‌ای در این باشگاه تشکیل نشده است و احتمالا استعفای محمد کاظمی نیز قطعا به این جریان بی‌ربط نبوده است.

گویا این بار نکونام که برای لحظه لحظه تیم خود برنامه دارد گذشت ۱۰ روز بی نتیجه در تیمش را برنمی‌تابد. آنهم در شرایطی که برنامه و فهرست خود را قبل از پایان نیم فصل ارائه داده است.

مسئولان تیم نساجی اگر فوتبالی باشند بدون شک می‌دانند نیم فصل دوم به مراتب سخت‌تر از نیم فصل اول است. بویژه اینکه با قرعه بدی هم رو به رو باشی. نساجی باید مقابل تیم‌هایی مثل پدیده، سپاهان، پرسپولیس و تراکتور در قائمشهر بازی کند. این تیم‌ها برای نساجی حریفان راحتی نیستند. خود این تیم‌ها به بازی در جو پرتماشاگر عادت دارند و تحت تاثیر جو قرار نمی‌گیرند. در مقابل سپیدرودی‌ها با تیم‌هایی مثل سپیدرود ، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان در خانه حریف بازی دارند. بدون شک این تیم‌ها هم رقیبان سرسختی خواهند بود و در خانه خود باج نمی‌دهند.

مسئولان و کادرفنی نساجی ایرادهای امروز تیم‌شان را همان اول فصل می‌دانستند اما همان زمان هم موفق به خرید فهرست نکونام نشدند در حالیکه این مربی فهرستی بهتر از آنچه امروز جذب کرده نیاز داشت.

شاید در ظاهر خیلی غیر حرفه‌ای باشد که جواد نکونام در حالی که با نساجی قرارداد دارد با همه تیم‌های لیگ برتری مذاکره می‌کند. ولی نکونام سال اول مربیگری خود را تجربه می‌کند و نتیجه گرفتن  او با نساجی برایش به اندازه قهرمانی ارزش دارد اما اگر با نساجی سقوط کند آینده مربیگریش تحت تاثیر قرار گرفته و دست کم چند سال از اهدافش فاصله می‌گیرد. این همان موضوعی است که او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تیم‌های خواهان نکونام هم کم حاشیه‌تر هستند و هم امکانات بهتری دارند. پس طبیعی است وقتی نساجی به اصول حرفه‌ای پایبند نیست و مربی و بازیکن ۱۰ روز را بدون هیچ هدفی سپری می‌کنند، مربی آنها هم با وجود قراردادی که با آنها دارد، به دیگر پیشنهادات فکر کند.

با این حال نکونام همچنان منتظر است. شاید مسئولان نساجی دست به کار شوند و نفرات مورد نظر او را جذب کنند.نساجی تیمی خصوصی است و بدون شک مالک آن باید برای تیمش دلسوز تر از جواد نکونام باشد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد