سرمربی تیم والیبال کاله آمل با اشاره به اینکه عملکرد داور در این بازی تاثیرگذار نبود، گفت: بازیکن شهرداری ورامین جو سالن را متشنج کرد.
عطایی: بازی سخت و جذابی بود/  بازیکن شهرداری ورامین جو سالن را متشنج کرد
به گزارش مازندلیگ، بهروز عطایی شامگاه یکشنبه پس از شکست در مقابل تیم شهرداری ورامین، اظهار داشت: بازی بسیار سخت و جذابی برای هر دو تیم بود و هر دو تیم تلاش زیادی برای پیروزی داشتند که جدای از نتیجه، فکر می‌کنم که هوادارانی که در داخل سالن حضور داشتند، از تماشای این دیدار جذاب لذت بردند.

وی افزود: در ست‌های اول و دوم بازیکنان ما اشتباهات فردی زیادی داشتند، اما در نهایت جبران کردند ولی در ست پنجم با اشتباهاتی که در شروع این ست داشتند، حریف تجربه بازیکنان خوب شهرداری وارمین نشدند و در نهایت این دیدار حساس را واگذار کردند.

عطایی در رابطه با عملکرد داوری در این دیدار بیان داشت: تیم داوری برای تیم خاصی تاثیرگذار نبوده است و عملکرد داوری در بازی نرمال بود.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران در رابطه با حواشی ایجاد شده در این بازی، گفت: در ست چهارم و زمانی که ما با سه امتیاز اختلاف از تیم ورامین جلو بودیم، یکی از بازیکنان تیم وارمین به تصمیم داور معترض شد و این اصرار بر اعتراض‌های بی موردش به داور باعث تنش و جنجال در بازی شده بود که سبب توقف بازی و صحنه‌های ناخوشایندی در این دیدار شد.

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل خاطرنشان کرد: رای داور نسبت به سوت‌هایی که زده بود،درست بود و اگر هم سوت‌هایی که زده اشتباه بوده باشد، اعتراض‌های بی مورد و اصرار داشتن به این اعتراض‌ها به داوری که تماشاچیان زیادی هم نظاره گر آن هستند، باعث متشنج شدن جو سالن می‌شود./ تسنیممطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد