در نساجی تعطیلی نداریم

سرمربی نساجی مازندران معتقد است که جایگاه واقعی نساجی در لیگ برتر بالاتر است.
نکونام: جایگاه واقعی نساجی بالاتر است/ بهترین هواداران را داریم
به گزارش مازندلیگ، نساجی مازندران امسال با چالش بزرگی روبه‌رو بوده است؛ مسائل داوری. این چیزی است که مربیان و مسئولان آن باشگاه می‌گویند. به گفته آن‌ها در ۷ بازی اتفاقات داوری امتیازات را از آن‌ها گرفت و به همین خاطر حالا در بین تیم‌های بالای جدول حضور ندارند. نساجی امسال فوتبال منظمی بازی می‌کند و این را خیلی از کارشناس‌ها می‌گویند. جواد نکونام در گفتگو با خبرورزشی در این باره توضیحاتی می‌دهد. 
*آخرین بازی نیم‌فصل را بردید و قاعدتاً با روحیه به تعطیلات خواهید رفت. 
کسی پیش‌بینی نمی‌کرد ما برنده باشیم ولی ایمان داشتیم می‌توانیم ببریم، چون هفته به هفته تیم کامل‌تر و بهتری شدیم. به نظر من نساجی تیمی است که بیشتر از نتایجش باید با کیفیت بازی‌اش مورد قضاوت قرار بگیرد. مثلاً ما با سپیدرود مساوی کردیم ولی همه کسانی که بازی را دیدند، به اتفاق می‌گفتند کمترین حق ما برد با اختلاف دو گل بود. در بازی صنعت نفت فوتبالی خوب و منظم انجام دادیم و متأسفانه دقیقه ۹۲ روی یک اتفاق عجیب گل خوردیم. اگر بخواهم مورد به مورد بگویم، زیاد می‌شود. در دو بازی مقابل سپاهان در حذفی و لیگ همه عملکرد ما را دیدند. به هر حال کارشناسان بهتر می‌توانند در این باره نظر بدهند. 
*پشت این نظم تیمی فوق العاده چیست؟
تلاش، تلاش و تلاش. ما از ابتدای ورود به نساجی فقط روی برنامه جلو رفتیم. در تمرینات به دور از تمام حواشی تنها تمرکزمان را روی کار می‌گذاریم. بازیکنان هم با تمام وجود تلاش می‌کنند دستورات کادر فنی را انجام دهند. گاهی هم اشتباه پیش می‌آید که طبیعی است. 
*ولی فکر کنیم بیشتر از اشتباهات بازیکنان، اشتباهات داوری معادلات شما را به هم ریخت. 
این مسئله‌ای نیست که علاقه داشته باشم زیاد درباره‌اش حرف بزنم. فکر می‌کنم به اندازه کافی در این باره بحث شده و دیگر هواداران از همه چیز باخبر هستند. اشتباهات سهوی داوران در نیم‌فصل اول امتیازات زیادی از ما گرفت. اگر این اشتباهات نبود، می‌توانستیم حتی بین ۵ تیم اول جدول باشیم. هیچ‌وقت نگفته‌ایم داوران به سود ما سوت بزنند بلکه تأکید کرده‌ایم به ضررمان قضاوت نکنند. نیم‌فصل با همه کم و کاستی‌ها و مشکلات گذشت. نمی‌خواهم دیگر درباره گذشته حرف بزنم. 
*پس اعتقاد دارید این جایگاه واقعی نساجی نیست؟
دقیقاً، جایگاه واقعی نساجی در لیگ برتر بالاتر است. ما به اندازه‌ای که تلاش کردیم، امتیاز نگرفتیم. قاعدتاً با این میزان از تلاش باید امتیازات بیشتری جمع می‌کردیم و اگر اشتباهات داوری نبود، شرایط برایمان فرق می‌کرد. حالا نگاه ما رو به جلوست. امیدواریم نیم‌فصل دوم بتوانیم روز‌های شیرینی برای هواداران رقم بزنیم. 
*همواره بحث شما این بوده که باشگاه خصوصی است و چرا باشگاه خصوصی باید بیشترین ضربه را بخورد. 
من باید اینجا از مالکان محترم باشگاه، مدیریت، بازیکنان، کادر فنی و همه کسانی که در تیم تلاش کرده‌اند، تشکر کنم. باشگاه نساجی خصوصی است و با پول دولتی اداره نمی‌شود. همان‌طور که گفتم توقع ما فقط این بوده که به ضررمان سوت نزنند. 
*برای نیم‌فصل دوم چه برنامه‌ای دارید؟
قطعاً برای جذب بازیکنان جدید تلاش می‌کنیم. تلاش ما این است که در نیم‌فصل دوم نساجی را به جایگاه بالاتری برسانیم. در حال برنامه‌ریزی هستیم. با وجود تعطیلی لیگ برتر ما در باشگاه و کادر فنی تعطیلی نداریم و باید کار‌ها را جلو ببریم. 
*و چه هواداران فوق العاده‌ای دارید... 
بله، هرچه درباره هواداران بگویم کم گفته‌ام. آن‌ها بهترین هستند. چیز دیگری نمی‌توانم بگویم. امسال بار‌ها و بار‌ها گفته‌ام بهترین هواداران را داریم. همواره پشت تیم بوده‌اند. 
*و تشویق جواد لالیگایی هم در همه بازی‌های شما شنیده می‌شود. 
این لطف طرفداران است. شاید دلیل نزدیکی من و هواداران این باشد که می‌دانند فقط و فقط به موفقیت باشگاه فکر می‌کنم و دنبال هدف دیگری نیستم. همواره گفته‌ام نساجی بالاتر از همه ماست و این باشگاه است که باید در اولویت اول باشد. همیشه رابطه خوبی بین من و هواداران برقرار بوده و امیدوارم در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را به دست بیاوریم و دل هواداران بیشتر شاد شود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد