هفته چهارم لیگ دسته اول والیبال؛

نمایندگان مازندران در هفته چهارم لیگ دسته یک والیبال به مصاف رقبای خود رفتند و تیم های شهروند نکا و شهدای رامسر به روند موفقیت آمیز خود تداوم بخشیدند.
ادامه شکست ناپذیری شهروند نکا و شهدای رامسر با تداوم صدرنشینی/ برد سخت توپکا مقابل آق قلا
به گزارش مازندلیگ، در جریان هفته چهارم از لیگ دسته اول والیبال مردان ایران، تیم های شهروند نکا و شهدای رامسر سومین برد خود را به دست آوردند تا بدون شکست، به صدرنشینی خود در گروه های یک و دوم تداوم بخشند.
 از هفته چهارم گروه یک رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال مردان کشور به میزبانی ورزشگاه تختی شهرستان رامسر، تیم شهروند نکا موفق شد تیم میلاد نور رامسر را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.
در این دیدار که تیم میزبان امید فراوانی برای شکست مهمان نکایی خود بسته بود، نماینده شهرستان نکا موفق شد ست‌های اول، دوم و چهارم را با نتایج 25 بر 23، 25 بر 16 و 25 بر 19 به نفع خود به پایان برساند و تنها در ست چهارم تیم میزبان با نتیجه 25 بر 20 توانست از پس شهروند نکا برآید.
در دیگر دیدار  این گروه نیز تیم‌های توپکا بابلسر و ژلانو آق قلا به مصاف هم رفتند که در پایان نماینده بابلسر در جدالی سخت و نفس گیر با نتیجه سه بر دو و با برتری در ست‌های دوم، چهارم و پنجم با نتایج 25 بر 22، 25 بر 22 و 15 بر 12 موفق شد بر نماینده استان گلستان در این گروه غلبه کند.
جدول گروه یک
۱- شهروند نکا ۸ امتیاز
۲- توپکا بابلسر ۶ امتیاز
۳- میلاد نور رامسر ۴ امتیاز
۴- اتحاد نور ۳ امتیاز
۵- ژلانو آق قلا ۳ امتیاز
در ادامه رقابت های هفته چهارم، تنها نماینده مازندران در گروه دوم دست به کار بزرگی زد و دیداری خارج از خانه صاحب یک برد ارزشمند شد.
تیم شهدا رامسر امروز در قم به مصاف افق این شهر رفت و در جدالی تماشایی و جنجالی که با 6 کارت قرمز داور مسابقه همراه بود، موفق شد با نتیجه سه بر دو میزبان خود را مغلوب کند تا با دست پر راهی خانه شود.
تیم شهدا با این برد ارزشمند سومین پیروزی پیاپی خود را در قم جشن گرفت تا صدرنشینی خود در گروه دوم لیگ دسته یک والیبال را تثبیت کند.میزبان ست های اول و چهارم با نتایج ۲۵،۲۲ و ۲۵، ۱۹ به برتری رسید، تیم شهدای رامسر نیز در ست های دوم، سوم و پنجم با نتایج ۲۵،۲۲- ۲۵،۲۰ و ۱۵، ۱۲ موفق شد میزبان خود را مغلوب کند.
جدول گروه دو
۱- شهدای رامسر ۷ امتیاز
۲- ملوان تهران ۶ امتیاز
۳- افق قم ۶ امتیاز
۴- شهرداری کرج ۳ امتیاز
۵- مقاومت تهران ۲ امتیازنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد