سرمربی نساجی مازندران برد امروز تیمش را به هوادران نساجی تقدیم کرد.
نکونام: این برد مبارک هواداران نساجی/ مسابقه طوری نبود که از قبل بگوییم چه تیمی پیروز است
به گزاش مازندلیگ، جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی با پیکان گفت:« فکر می‌کنم زیاد فوتبال قشنگی نبود به خاطر اینکه می‌دانستیم تیم پیکان رو به بازی مستقیم می‌آورد و ما هم سعی کردیم بازی را به زمین حریف انتقال دهیم و بازی روی هوا بود. ما توانستیم در نهایت با یک گل بازی را ببریم.»
وی ادامه داد: در دیداری که خیلی موقعیت گل روی دروازه ها خلق نشد و بازی خیلی قشنگی نبود به نظرم داور مسابقه آقای پیام حیدری برنده میدان بود. او قضاوت بی نقصی داشت و توانست عادلانه و خوب سوت بزند.
سرمربی نساجی مازندران با اشاره به اینکه تیمش در این دیدار با کمبود بازیکن مواجه بود یادآور شد: ما بدون مهاجم و با چند بازیکن مصدوم توانستیم در خانه پیکان از موقعیت های خود استفاده کرده و در نهایت برنده مسابقه شویم. این برای من خوشحال کننده است که نفرات جایگزین عملکرد خوبی داشتند.
جواد نکونام در پایان برد شیرین تیمش را به هواداران نساجی تقدیم کرد و گفت: واقعا دست تک تک هواداران نساجی درد نکند که در سرما و گرما حامی ما بودند و تیم خودشان را تنها نگذاشتند. این برد مبارک همه دوستداران نساجی مازندران.
 
وی ادامه داد: بازی امروز طوری نبود که از قبل بگوییم چه تیمی برنده می‌شود. لحظه‌ها و فرصت‌طلبی این امکان را می‌داد که تیمی بازی را ببرد و ما هم که میهمان بودیم بازی را بردیم. این نشان می‌دهد که ما بهتر بازی کردیم و شرایط میهمانی و میزبانی را کنترل کردیم. نیمه دوم روی ضربات بلند بازی در رفت و آمد بود. ما غیر از گل یک موقعیت دیگر هم داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم، پیکان هم یک موقعیت گل داشت ولی در کل بازی پرموقعیتی نبود.
سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره داوری بازی با پیکان گفت: بازی امروز را که گفتم خیلی جذاب نبود و برنده این بازی داور بود و قضاوت خوبی به همراه کمک‌هایش داشت. به نظرم داور هم توانست بازی را کنترل کند و هم خیلی مسلط بود. قضاوت داور بازی امروز تا نیم‌فصل لیگ عالی بوده و بابت داوری امروزش هم به او تبریک می‌گویم.
نکونام درباره ناراحتی‌اش از وقت‌کشی‌های حامد لک در اواخر بازی عنوان کرد: ببینید اگر اتفاقی بیفتد و صحنه‌ای باشد که بازیکن مصدوم شود مشکلی نیست، اما اگر تیم یک بر صفر جلو باشد بازی را باید نسبت به ریتمی که می‌خواهیم، پیش ببریم و نباید به خودمان ضربه بزنیم. 
وی افزود: ما بعد از بازی روی داوری تمرکز نداریم و این موضوع را می‌دانیم که آنها هم اشتباه می‌کنند. این اشتباهات داوری که برای ما پیش آمد اگر نبود ما می‌توانستیم در جدول در رتبه بالاتری قرار بگیریم. من داوران را درک می‌کنم و فقط در همین کنفرانس نسبت به اشتباهات داوری اعتراض می‌کنم و بعد از آن به کار تیم تمرکز داریم. من حتی داورانی که در بازی‌های ما اشتباه داشتند و بعد از آن قضاوت نکردند نسبت به آن ناراحت می‌شوم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی  درباره حمایت تماشاگران مازندرانی گفت: واقعا حرفی نیست که ما نزده باشیم، به خاطر اینکه ما همیشه از هواداران‌ نساجی تشکر کردیم و در این شرایطی که از ما حمایت می‌کنند امیدوارم این برد در آخرین بازی نیم فصل اول مبارک‌شان باشند. تماشاگران همیشه در گرما و سرما حامی ما هستند و امیدوارم در نیم فصل دوم قدرتمندتر باشیم و به جایگاهی که حق‌مان هست برسیم.
جواد نکونام در پایان گفت: امروز چند بازیکن مصدوم داشتیم  و در واقع بدون مهاجم تخصصی بازی کردیم. خوشحالم در چنین وضعیتی نفرات جانشین توانستند به خوبی جای غایبان را پر کنند. به همه بازیکنانم بابت تلاش فراوانی که به خرج دادند خسته نباشید می گویم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد