نکونام به نشست خبری نیامد

مربی تیم نساجی گفت: ما در بازی مقابل پیکان مهاجم نداریم.
رجبی: در بازی با پیکان مهاجم نداریم/ داوران ۱۰ امتیاز از ما گرفته‌اند

به گزارش مازندلیگ، جواد نکونام، سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پیکان به خاطر حضور در تمرین تیمش حضور پیدا نکرد و پس از چند دقیقه تاخیر حمید رجبی، دستیار نکونام در این نشست حاضر شد و اظهار کرد: ما در بازی فردا اصلا مهاجم نداریم، عباس‌زاده مصدوم است، مهدی نظری و رحمان جعفری هم مصدوم هستند و شجاعی هم یکی از اقوامش فوت کرده و روحیه خوبی ندارد به همین دلیل ما در بازی با فردا مهاجم نداریم و تلاش می‌کنیم پیکان را شکست بدهیم.

وی افزود: پیکان از تیم‌های لیگ برتر است و جلالی سه سال است سرمربی این تیم است و به دنبال سهمیه آسیایی در نیم فصل هستند و این تیم در چند هفته اخیر خوب نتیجه نگرفته و  ما هم شرایط سختی داریم و امیدواریم با ارائه یک بازی خوب نتیجه خوبی بگیریم.

رجبی در مورد جذب بازیکنان جدید در نیم فصل گفت: در نیم فصل نقاط قوت و ضعف خود را شناخته‌ایم و همه تیم‌ها همین شرایط را دارند و ما به به دنبال تقویت تیم هستیم و از این قاعده مستثنی نیستیم، البته در نیم فصل شرایط برای جذب بازیکنان شرایط سخت‌تر از ابتدای فصل است، اما ما می‌خواهیم بازیکنان مدنظرمان را بگیریم. 

خبرنگاری از مهدی یکتا مدیر رسانه‌ای نساجی در مورد تغییر مالکیت این باشگاه پرسید که او گفت: به خاطر اینکه فردا با پیکان بازی داریم، در این نشست به این سؤال پاسخی نمی‌دهم.

رجبی در مورد اعتراضات دیگر نساجی به داوری‌ها گفت: به گواه اکثر کارشناسان، نساجی بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری دیده است و باشگاه ما می‌داند که این اشتباهات سهوی بوده و عمدی در کار نیست، اما به ضرس قاطع باید بگویم ۱۰ امتیاز با اشتباهات داوری از دست داده‌ایم که اگر سه چهار امتیاز از این امتیازات به ما برگردانده می شد وضعیت متفاوتی داشتیم. قرار است در برنامه نود این هفته اشتباهات داوری در مورد تیم‌ها به نمایش گذاشته شود. اکر این امتیازات را به ما می‌دادند، هم‌اکنون بین شش هفت تیم اول جدول بودیم، ما به سلامت کار داوران اطمینان داریم، اما دوست داریم آنها با تمرکز بالاتری قضاوت کنند و حق را به حق دار بدهند. مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد