نمایش قابل تحسین مدافع سرخ پوشان مازنی

مدافع سرخپوشان مازنی با نمایشی باورنکردنی و ثبت دو پاس گل به نام خود زمینه ساز کسب امتیاز تیمش از جدال با سپیدرود رشت شد.
فرجی؛ مانع شکست حیثیتی نکونام برابر کریمی

به گزارش مازندلیگ، باورکردنی نبود که برترین پاسور دیدار نساجی مازندران و سپیدرود رشت، مدافع سرخپوشان مازنی لقب گیرد اما فرشاد فرجی که در ابتدای این فصل به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه شده، توانست او را در دیدار حیثیتی مقابل علی کریمی از شکست نجات دهد.


فرجی که در پست مدافع راست برای نساجی مازندران به میدان می‌رود و طی فصل جاری نمایش موفقی از خود به جا گذاشته، اینبار در نقش یک گلساز ویژه برای جواد نکونام ظاهر شد و هر دو پاس گل این بازی برابر هم‌تیمی‌هایش را به نام خود کرد.


نساجی ابتدا روی حضور این مدافع پیش تاخته در محوطه جریمه حریف و ارسال توپ مناسب او روی ضربه سر که تبحر دارد، به گل اول بازی دست یافت تا سکوها کاملا غرق شادی شود. سرخپوشان مازنی اما در ادامه بازی را از کنترل خارج شده دیدند و دو گل دریافت کردند تا در آستانه یک شکست تلخ خانگی قرار گیرند. این دیدار اما فارغ از سه امتیاز و برد و باخت برای نیمکت نشینان دو تیم محسوب می‌شد. جایی که علی کریمی و جواد نکونام، بعنوان دو هشت و شش سابق استقلال و پرسپولیس و همچنین تیم ملی کری شدید و حیثیتی با یکدیگر داشتند و شکست هر کدام از آنها می‌توانست اتفاق ویژه این بازی تلقی شود.


فرجی اما در دقایق پایانی بار دیگر در نقش ناجی جواد نکونام با حضور در محوطه جریمه سپیدرود و پاس گل دوباره از روی ضربه سر توانست زمینه ساز گل تیمش لقب گیرد و یک امتیاز را برای نساجی به ارمغان بیاورد.


کافی است یک بار دیگر به نقش ویژه او در هر دو گل نگاهی بیندازیم؛ او در صحنه گل اول به خوبی خود را به محوطه جریمه سپیدرود رساند تا از ریباند ضربه ایستگاهی سینک استفاده کند. درست همین هم شد و فرجی با ضربه سری زیرکانه محمد مهدی نظری را صاحب موقعیت کرد و اینگونه گل اول میزبان به دست آمد.


در صحنه گل دوم هم باز هم فرجی تاثیر گذار عمل کرد. او سانتر ارسالی سینک از روی نقطه کرنر را در تیر دو قطع کرد تا عبدی با قیچی برگردانی زیبا گل دوم نساجی را به ثمر برساند. او با درخشش خود بر روی هر دو گل نساجی تاثیر گذاشت تا به مرد اول میدان تبدیل شود./ ورزش سه
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد