نسترن مقیمی ملی پوش بابلی تیم نامی نو اصفهان:

نسترن مقیمی معتقد است که نبود اسپانسر در فوتسال بانوان مازندران باعث دوری ۷ ساله او از مازندران شده است.
نبود اسپانسر خوب باعث شده که نتوانم برای مازندران بازی کنم/ حیف این همه استعداد در مازندران که حمایت نمی شوند
 به گزارش مازندلیگ، نسترن مقیمی ملی پوش بابلی تیم نامی اصفهان که امروز موفق به زدن دو گل به تیم استقلال ساری شده است،  پس از برتری ۶ بر ۱  تیمش مقابل استقلال ساری گفت: بازی خوب و پرگلی بود. متاسفانه کیفیت پایین سالن سید رسول حسینی تاثیر منفی در روند بازی تیم ما گذاشت و نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم.
وی ادامه داد: با اینکه با شش گل به برتری رسیدیم ولی از سبک و کیفیت بازی تیم خودمان راضی نبودم که مهم ترین دلیلش سر بودن سالن بوده است ولی همین که بازی را بردیم و سه امتیاز را دشت کردیم خدا را شکر می کنم.
ملی پوش بابلی نامی نو با انتقاد از عدم حمایت مالی از فوتسال بانوان در مازندران بیان کرد: متاسفانه برخلاف میل باطنیم ۷ سال خارج از استان بازی می کنم که مهم ترین دلیلش عدم حمایت از فوتسال بانوان و نبود اسپانسر خوب است. برای نمونه تیم استقلال ساری به سختی در لیگ تیمداری می کند و مشکلات بسیار زیادی دارد.
مقیمی افزود: من در همه ی مصاحبه های خود گفتم که واقعا حیف است بچه های مازندران با این همه استعداد در فوتبال و فوتسال اسپانسر ندارند. باز جای شکرش باقی است که یک حامی مالی خوب در فوتبال پا پیش گذاشته و از نساجی حمایت می کند ولی در مجموع نبود اسپانسر در فوتسال بانوان باعث شده من ۷ سال خارج از استان توپ بزنم.
نسترن مقیمی در مورد شانس قهرمانی نامی در لیگ برتر خاطر و رقابت شانه به شانه با حفاری اهواز  خاطر نشان کرد:  ما در دیدار رفت که مقابل حفاری نتیجه را واگذار کردیم تیم در حال تغییر اسپانسر بود و دو هفته تمرین منظم و خوبی نداشتیم که باعث شد ۴ بر ۲ از حفاری شکست را پذیرا شویم ولی قطعا در بازی هفته آینده مقابل حفاری بازی خوبی به نمایش خواهیم گذاشت و از همه مهم تر با تمام شدن بازی ها با توجه به اینکه چهار تیم نخست راهی پلی آف خواهند شد شانس دوباره ای است برای تیم های دوم تا چهارم و قطعا ما قهرمان خواهیم شد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد