وزنه بردار پرافتخار کشورمان به خبرورزشی گفت: بعد از ۸ سال امیدوارم تیم ملی با کی‌روش قهرمان شود.
بهداد سلیمی: هیچ وقت نگفتم پرسپولیسی هستم، فقط نساجی
بهداد سلیمی، که چندی پیش با دنیای وزنه برداری خداحافظی کرد پاسخگوی سؤالات ما شد. 
* عملکرد تیم ملی وزنه برداری کشورمان را در مسابقات جهانی ترکمنستان چگونه ارزیابی می‌کنی؟
به هر حال از آنجا که من و دو وزنه‌بردار دیگر نبودیم، تیم ملی وزنه برداری با ترکیب ۸ نفره در مسابقات حاضر شد. من، سعید (علی‌حسینی) و کیانوش (رستمی) سه شانس مسلم بودیم که به مسابقات نرفتیم. با این وجود و جوانگرایی‌ای که تیم ملی وزنه برداری داشت عنوان سومی را قابل قبول می‌دانم. 
* از کناره‌گیری‌ات ناراحت نشدی و افسوس نخوردی در مسابقات جهانی نبودی؟
به هر حال ناراحت که شدم، اما من با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم به خداحافظی گرفتم و نسبت به این موضوع خیلی فکر کرده بودم. 
* به نظر مشکل زانویتان هم خیلی در این تصمیم دخیل بود؟
بله، زانوی چپم خیلی اذیتم می‌کرد و اجازه نمی‌داد خیلی به آن فشار بیاورم. 
* با کنار رفتنت کنار آمدی؟ قاعدتاً خداحافظی برای کسی که سال‌ها در وزنه برداری بوده و جوانی اش را برای ورزش گذاشته خیلی سخت است؟ 
خیلی سخت بود، اما من از خداحافظی‌ام اصلاً پشیمان نیستم، چون بیشتر در کنار خانواده و فرزندم هستم. دنبال کار‌های تحصیلی و... هم هستم و حتماً از این موضوع نهایت استفاده را خواهم کرد. 
* از وزنه برداری جدا شویم و به فوتبال بپردازیم. برای بازی‌های خانگی نساجی به ورزشگاه می‌روید؟
قصد دارم حتماً پنج‌شنبه برای دیدن بازی تیم محبوبم نساجی مقابل سپیدرود به ورزشگاه شهید وطنی بروم و از تیمم حمایت کنم. 
* شرایط فنی تیم نساجی را چگونه دیدی و از نتایج و نحوه بازی تیم محبوبت رضایت داری؟
نساجی تیم محبوب من است و من به این تیم علاقه زیادی دارم و با علاقه زیاد بازی‌های تیم شهرم را پیگیری می‌کنم. بعد از سال‌ها که نساجی به لیگ برتر صعود کرده فشار زیادی روی این تیم وجود دارد. شاید به همین دلیل هم آن‌ها نتوانستند نتایج خیلی خوبی بگیرند و بعضی از بازی‌ها را هم باختند که البته باید به این نکته هم اشاره کنم که نساجی در چند بازی از داوری هم ضربه خورده است، اما در مجموع من خیلی به نساجی امیدوارم و اطمینان دارم در ادامه بازی‌ها خصوصاً در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری را کسب خواهد کرد. 
* تیم اول‌تان نساجی است یا پرسپولیس؟
نساجی تنها تیم محبوب من در ایران است. زمانی من به درخواست آقای رویانیان به باشگاه پرسپولیس رفتم و قرارداد بستم، چون ایشان از من خواسته بود تیم وزنه برداری پرسپولیس را راه بیندازم که البته، چون از پرسپولیس رفت آن تیم تشکیل نشد و من هم هیچ وقت نگفتم پرسپولیسی هستم. 
* تیم فوتبال خارجی مورد علاقه‌ات کدام تیم است؟
تیم خارجی مورد علاقه من بارساست به همین دلیل با دوستم سهراب که رئالی سرسخت است شدیداً کری داریم. با هم خیلی پلی‌استیشن بازی می‌کنیم و البته من هم در اکثر بازی‌ها او را شکست می‌دهم. تا یادم نرفته بگویم سر ال‌کلاسیکو هم کلی خوشحال شدم که بارسا با پنج گل رئال‌مادرید را شکست داد؛ بازی و بردی که خیلی به دلم چسبید. 
* در خصوص تیم ملی فوتبال کشورمان هم دوست داریم نظرت را بدانیم. تیم ملی با کی‌روش می‌تواند قهرمان شود؟
امیدوارم تیم ملی با کی‌روش نتایج خوبی بگیرد، چون نتیجه گیری برای تیم ملی و شخص کی‌روش ضروری است. اگر تیم ملی به نتیجه خوبی نرسد مطمئناً در سهمیه‌بندی‌ها و شرایط دیگر ورزش ما بسیار اثرگذار خواهد بود و در سیاست‌ها و اولویت‌های وزارت ورزش حتماً تغییراتی حاصل می‌شود. در چند سال اخیر اولویت وزارت ورزش معطوف به فوتبال بوده از همین رو تیم ملی ما باید در جام ملت‌ها موفق شود. 
* با بازیکنی در تیم ملی فوتبال رفاقت داری؟
نه، اما برای آن‌ها در مسابقات جام ملت‌های آسیا که زمان خیلی زیادی هم به شروع آن باقی نمانده، آرزوی موفقیت می‌کنم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد