بازیکن آملی تیم سایپا تهران با اشاره به اینکه والیبالیست‌های آملی باید بتوانند در قالب یک تیم برای شهرشان بازی کنند گفت: پیکان به پیروزی مقابل کاله نیاز داشت.
علی شفیعی:ای کاش شرایط فراهم شود تا والیبالیست های آملی در قالب یک تیم برای شهر خود بازی کنند

به گزارش مازندلیگ، علی شفیعی بازیکن تیم سایپا تهران شامگاه یکشنبه پس از کسب پیروزی در مقابل تیم کاله آمل اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی بود اما خوشحال هستیم که در پایان موفق شدیم تا به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی افزود: بازی در آمل همیشه سخت است و تیم کاله ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه بوده که عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

شفیعی در رابطه با جایگاه تیم سایپا در جدول رقابت‌های لیگ برتر نیز بیان کرد: نسبت به شرایطی که در جدول برای سایپا بوجود آمده بود به این پیروزی نیاز داشتیم تا خودمان را به رده‌های بالای جدول برسانیم.

بازیکن آملی تیم سایپا در رابطه با جو سالن پیامبر اعظم(ص) و تشویق وی توسط هواداران تیم کاله قبل از دیدار با کاله آمل، بیان کرد: آمل زادگاه من بوده و چند سال نیز برای تیم کاله در آمل بازی کردم و تماشاگران آملی همیشه به بنده لطف داشته‌اند.

وی افزود: آمل، گنبد، ارومیه و ورامین از جمله شهرهایی هستند که از تماشاگران پرشوری برخوردار هستند و کار را برای هر تیمی سخت می‌کنند.

مدافع تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: بنده بازیکنی که ستاره باشد را در تیم سایپا نمی‌بینم و تنها چند بازیکن جوان هستند که در تیم ملی بازی می‌کنند و معتقد هستم که بازیکن‌های خوب در لیگ امسال در همه تیم‌ها پخش شده‌اند و این سبب می‌شود که هیچ تیمی نتواند از پیش برنده به زمین مسابقه برود و این کار را برای همه تیم‌ها سخت می‌کند.

مجتبی شبان: می‌دانستیم بازی راحتی در آمل نداریم

مجتبی شبان بازیکن تیم سایپا تهران پس از کسب پیروزی در مقابل تیم کاله آمل اظهار داشت: همیشه بازی کردن در آمل شرایط سختی دارد و ما جایگاه خوبی در جدول نداشتیم زیرا چند هفته ای بود که نتایج خوبی را کسب نکرده بودیم و قبل از این بازی بازیکنان و کادر فنی با یکدیگر هم قسم شدیم تا در این دیدار بهترین عملکرد را داشته باشیم که فکر می‌کنم بجز سِت دوم در بقیه زمان‌های بازی توانسته باشیم نکاتی را که کادر فنی به ما گوشزد کرده بود را در زمین پیاده کنیم.

وی بیان داشت: بازی بسیار سختی بود و ما میدانستیم که کار راحتی را در آمل نداریم یا از قبل برنده نیستیم و باید تلاش می‌کردیم و ما نیز امروز انگیزه بالا و تمرکز لازم را برای پیروزی در این دیدار داشتیم.

بازیکن باتجربه تیم سایپا تهران در رابطه با هواداران تیم کاله نیز، گفت: هواداران هر شهری برای حمایت از تیم خود به سالن می آیند که برخی از آنها هر بازی و برای حمایت تیم خود به سالن می آیند و برخی نیز برای مسائل دیگر و با توجه به شرایط تیم مقابل در سالن حضور پیدا م‌کنند.

وی ادامه داد: آمل یکی از شهرهایی است که جو بسیار خوبی دارد و بنده همیشه از بازی کردن در این شهر لذت می‌برم چون هواداران پرشوری دارد که همیشه تیم خود را تشویق می کنند و باعث جذابیت بازی می شوند و کار را برای هر تیمی سخت خواهند کرد./ تسنیم
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد