در لیگ یک، مربیان ناموفق و فاقد کارنامه، حتی مربیانی که به تازگی یک تیم ریشه دار را از لیگ برتر به دسته یک انداخته اند صاحب تیم می شوند.
اتفاقات عجیب و غریب در لیگ یک؛ آنها با چه کارنامه ای سرمربی شدند؟
به گزارش مازندلیگ، کارشناسان و قدیمی های درجه یک فوتبال به رقابت های لیگ دسته دو که رسانه ها تمرکزی روی آن ندارند لقب سیاه چاله می دهند.
 با این همه نباید تصور کرد که لیگ دو، پایان همه گرفتاری های فوتبال است، چرا که لیگ یک هم با این وضعیتی که دارد بی شباهت به یک خندق نیست!
جدا از نحوه مدیریت باشگاه ها، خرید بازیکنان و بسیاری از مسائل دیگر، مذاکره و عقد قرارداد با مربیان هم در لیگ آزادگان محل سوال است.
در لیگ یک، مربیان ناموفق و فاقد کارنامه، حتی مربیانی که به تازگی یک تیم ریشه دار را از لیگ برتر به دسته یک انداخته اند صاحب تیم می شوند.
نمونه می خواهید؛ همین انتخاب عجیب و غریب کارون اروند خرمشهر که سراغ هومن افاضلی رفت؛ مربی کاملا ناکام در همه تیم هایی که او روی نیمکتشان نشسته... این همه مربی درجه یک و خوب که در دوران خود بازیکنان محبوبی بوده اند در خانه نشسته اند؛ همه آنها بیکارند اما افاضلی خیلی راحت تیم پیدا می کند!
تیم بعدی، قبل از اروند خرمشهر اما دست به یک شاهکار تازه زده بود؛ حضور علی نظرمحمدی در خونه به خونه که عملکرد این مربی در سپیدرود و رقابت های لیگ برتر معرف حضور همگان است! و البته او کمتر از ۵ هفته باز هم به همه نشان داد مربیگری تخصص و دانش می خواهد، در نتیجه خیلی زود از سمت خود استعفا داد./خبرورزشینظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد