قائم مقام باشگاه خونه به خونه مازندران:

 قائم مقام باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: تاکنون با فرد خاصی برای سرمربیگری این تیم صحبت نشده و مطرح شدن اسم ها برای نیمکت این تیم فقط بازارگرمی برخی مربیان هست.
مطرح شدن نامها برای سرمربیگری خونه به خونه بازار گرمی است
به گزارش مازندلیگ، ' علی نظرمحمدی' که پس از هفته پنجم هدایت تیم فوتبال خونه به خونه را برعهده گرفته بود به‌ دلیل آنچه که مشکلات مالی و کمبود شدید امکانات در این باشگاه نامید، پیش از آغاز بازیهای هفته دوازدهم از سمت خود کناره گیری کرد.

در روزهای اخیر به خصوص درشبکه های اجتماعی، نام هایی همچون ' حسین فرکی' سرمربی سابق تیم ملی فوتبال، سیروس دین محمدی ' ملی پوش تیم استقلال تهران و' علی حنطه' سرمربی سابق تیم های لیگ برتری مطرح شده است.


حسین اخوت افزود: گمانه‌زنی‌های مطرح شده نوعی بازارگرمی است و درباره انتخاب سرمربی مورد تایید این باشگاه نیست.


وی، با بیان اینکه هنوز از سوی باشگاه با فرد خاصی صحبتی برای هدایت تیم فوتبال خونه به خونه نشده است، ادامه داد: مجموعه باشگاه در یک فضای کاملا آرام وبه دوراز هیاهو با گزینه های مورد نظر در حال رایزنی هست تا بتواند با شرایطی که باشگاه خونه به خونه به لحاظ مالی ونیز بازیکنانی که دراختیار دارد، سرمربی جدید تیم را نیز مشخص کند.


قائم مقام باشگاه خونه به خونه مازندران اضافه کرد که تا زمان انتخاب سرمربی جدید، هدایت تیم برعهده' حبیب شاکری' از مربیان این باشگاه هست که تمرینات این تیم را نیز زیرنظر خواهد داشت.
علی نظرمحمدی در حضور 36 روزه اش به عنوان سرمربی تیم خونه به خونه برای این تیم پنج امتیاز گرفت، 19 آبان ماه ازهدایت این تیم در رقابت های لیگ دسته یک انصراف داد.

 نظرمحمدی دومین سرمربی این فصل خونه به خونه است که از 13 مهر ماه امسال جانشین اکبر محمدی سرمربی سابق این تیم شده بود.


خونه به خونه بابل که حدود چهار سال در رقابت های لیگ دسته یک حضور دارد، در بین تیم های حاضر در این رقابت ها به نظر می رسد نامطمئن ترین نیمکت سرمربیگری را دارد به طوری که هر فصل دو تا سه سرمربی نیمکت این تیم را تجربه کردند.


اکبرمیثاقیان، حمید درخشان، علی مرزبان و جواد نکونام از سرشناس ترین سرمربیان خونه به خونه بابل بودند که هیچ کدامشان نتوانستند یک فصل تمام در این باشگاه به کارشان ادامه دهند.


خونه به خونه مازندران تا پایان هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب 6 امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این رقابتها قرار دارد./ایرنا
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد