قهرمان شمشیربازی ایران و جهان گفت: استعداد در ایران زیاد است و پدری به من می‌گفت پسر خردسالم شب‌ها با یاد شما و شمشیربازی می‌خوابد.
مجتبی عابدینی:  خداحافظی می‌کردم هم برای کسی مهم نبود

به گزارش مازندلیگ، مجتبی عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد غیبتش در اردوی تیم ملی شمشیربازی اظهار داشت: اردوی تیم ملی از نیمه سوم مهر ماه آغاز شده و من هم حضور داشتم و در جریان تمرینات از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و به همین دلیل چند روزی است که به فیزیوتراپی مشغول هستم. پزشکان گفتند می‌توانم در جام جهانی بازی کنم اما بهتر است این کار را انجام ندهم. اگر می‌خواستم بازی کنم، باید پایم را تیپ می‌کردم و ممکن بود مصدومیتم بدتر شود. به همین دلیل تصمیم گرفتم استراحت کنم.

وی گفت:‌ تا یک ماه دیگر باید فیزیوتراپی انجام دهم و فکر می‌کنم به جام جهانی بعدی که بهمن ماه برگزار می‌شود، می‌رسم. خوشبختانه همه بچه‌ها با انگیزه زیادی در تمرینات حضور دارند و امیدوارم نتایج خوبی در جام جهانی الجزایر کسب کنند.

 

* خداحافظی می‌کردم هم برای کسی مهم نبود

ملی‌پوش شمشیربازی در مورد تغییر نظرش برای ماندن در شمشیربازی و اینکه تا چه زمانی می‌خواهد بازی کردن ادامه دهد، گفت: یک بار خداحافظی کردم اما برگشتم و فعلا می‌خواهم بازی کنم. با خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که کنار هم بگذارم اتفاق خاصی نمی‌افتد و کسی پیگیرم نخواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر دو هفته است مصدوم شدم و یک نفر هم زنگ نزده حالم را بپرسد. حالا اگر خداحافظی کرده بودم که دیگر هیچ. متاسفانه ورزش ما طوری نیست که بعد از خداحافظی شما بتوانید یک کار جدید را آغاز و حمایت شوید.

* در همان ابتدای کار 15 نفر ثبت نام کردند

عابدینی عنوان کرد: یک سالن را خودم به تنهایی راه‌اندازی کردم تا استعدادها را کشف کنم اما در این زمینه هم کسی همکاری نمی‌کند. این مدرسه به صورت خصوصی است و در همان ابتدا 15 نفر ثبت‌نام کردند که برای اولین بار خوب است اما گسترش آن نیاز به حمایت دستگاه‌های دیگر مانند سازمان ورزش شهرداری دارد که در نقاط مختلف تهران سالن در اختیار ما قرار دهد.

* پدری می‌گفت پسرم شبها با یاد شما می‌خوابد

وی با اشاره به اینکه استعدادهای زیادی در این رشته داریم، گفت: هنگام ثبت‌نام پدر یکی از بچه‌ها به منمی‌گفت پسرم شب‌ها با یاد شما می‌خوابد و علاقه خاصی به شمشیربازی دارد. مطمئنا اگر بها بدهند، شمشیربازی ایران متحول‌تر خواهد شد. هر چه سالن و امکانات داشته باشیم به همان میزان ورزشکار هم بیشتر می‌شود. در حال حاضر تمام کارها را خودم انجام می‌دهم و انگیزه زیادی داریم که بتوانم در جاهای دیگر هم به شمشیربازی ایران خدمت کنم منتهی تنها نمی‌شود و حمایت هم نیاز است. این اولین مدرسه شمشیربازی است که در تهران راه‌اندازی شده و رفته رفته باید بیشتر شود.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد