کلافگی سرمربی خونه به خونه از کمبود بازیکن و بی پولی

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت که تیمش برای بازی های این فصل لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور بشدت با کمبود بازیکن مواجه است و این وضعیت دست کادر فنی را برای تعویض ها خالی کرده است.
نظرمحمدی:بازیکنان بعد از 11هفته هنوز ریالی دریافت نکردند
به گزارش مازندلیگ، علی نظرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حالی که هر تیم به طور معمول 21 بازیکن در رده بزرگسال دارد، تیم خونه به خونه فقط با 13 بازیکن فعال است که 6 نفرشان بازیکنان جوانی هستند که سال قبل در تیم امید این باشگاه حضور داشتند.

وی گفت: متاسفانه بدشانسی همچنان گریبانگیر تیم است و دست کادر فنی از وجود بازیکنان تاثیرگذاری که بتواند در تعویض ها کمکی برای تیم باشد، کاملا خالی است.


سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با اشاره به تصمیم دیرهنگام مدیران باشگاه برای تیمداری در سال جاری، افزود: با توجه به چنین شرایطی، متاسفانه در جذب نفرات و یارگیری بخوبی عمل نشد و مشکلات زیادی وجود دارد که متاسفانه مجموع این عوامل باعث شده تا تیم همچنان در نتیجه گیری ناموفق باشد.


نظرمحمدی گفت: بعد از حضورم در کادر فنی، سعی کردم تا از نظر آمادگی جسمانی و ذهنی و تاکتیکی روی بازیکنان کار کنم که البته پیشرفت هایی نیز اکنون در نوع بازی آنها در این مدت دیده می شود، هرچند باید به این جوان ها فرصت داد و نیاز به زمان بیشتری دارند.


** بی پولی، قوز بالای قوز 
سرمربی تیم خونه به خونه همچنین از پرداخت نشدن دستمزد بازیکنان خبر داد و گفت: بر خلاف تیم های دیگر که قرارداد بازیکنان آنها بیش از 250 میلیون تومان است و شرایطشان به لحاظ در اختیار داشتن همه امکانات قابل مقایسه با خونه به خونه در این فصل نیست، بازیکنان تیم ما بعد از گذشته 11هفته از مسابقات لیگ هنوز ریالی دریافت نکردند و این مشکل باید به نحوی برطرف شود.


وی افزود: این که فقط انتظار داشته باشیم که بازیکنان شرایط را تغییر دهند، کار بسیار دشوار و البته نشدنی است، اگر چه با این وضعیت هم بازیکنان تمام تلاش خودشان را دربازی ها انجام می دهند.


نظرمحمدی گفت: خوشحالیم که بعد از چند هفته تماشاچیانی که بازی خونه به خونه را تماشا می کنند، از عملکرد بازیکنان و تیم رضایت کامل دارند و ما هم امیدوار به روزهای آینده هستیم تا شرایط برای تیم بهتر شود.


وی افزود: برای بهترشدن وضع موجود، باید بازیکنان بموقع شارژ مالی شوند و این انگیزه هاست که در بازی ها تاثیرات مثبت خودش را خواهد گذاشت.


سرمربی خونه به خونه گفت: متاسفانه شرایط تیم اکنون به گونه ای است که بازیکنان تحت فشار هستند و باید با ایجاد انگیزه از سوی مسئولان باشگاه، اعتماد به نفس ازدست رفته به تیم برگردد.


تیم خونه به خونه در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور عصر دیروز یکشنبه در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ میزبان تیم شهرداری ماهشهر بود که در پایان بدون گل برابر میهمان خود متوقف شد.


تنها نماینده مازندران در 9 دیدار گذشته خود یک پیروزی، 2 تساوی و 6 باخت را ثبت کرد و با کسب 6 امتیاز در رده پانزدهم جدول 17 تیمی این رقابت ها باقی ماند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد