جواد نکونام سرمربی تیم نساجی مازندران پس از چند هفته ناکامی در کسب پیروزی روزهای سختی را تجربه می‎کند.
تداوم ناکامی‌های سریالی جواد نکونام در نساجی مازندران

علی گرجی پور؛ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که فصل گذشته موفق به صعود این تیم ریشه‌دار مازندرانی پس از 24 سال به لیگ برتر شد، حالا که نخستین سال حضور خود به عنوان سرمربی را در لیگ برتر سپری می‌کند با چالش جدیدی روبه‌رو شده است که ناکامی‌های او در تیم نساجی هفته به هفته ادامه پیدا کرده است.

ناکامی شاگردان نکونام در کسب پیروزی می‌تواند به معنای احساس خطر از سقوط نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال باشد و جواد نکونام تیمی را که با سختی‌های زیاد و کمبود امکانات در سخت ترین شرایط پس از 24 سال به لیگ برتر آورده است به همین زودی در منطقه سقوط قرار گرفته است.

تیم نساجی آخرین دیدار خود را نیز در مقابل تیم صدرنشین پدیده مشهد با 3 گل شکست خورد تا تیم جواد نکونام در وضعیت بحرانی قرار گیرد. نساجی که در 11 هفته گذشته فقط یک بار موفق به کسب برد و آن هم در مقابل تیم نه چندان قدرتمند نفت مسجد سلیمان که همگام با نساجی تازه به لیگ برتر صعود کرده است شده بود.

در شرایطی از تیم یحیی گل محمدی شکست خورد که تیم نساجی در این بازی موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت که با بی‌دقتی مهاجمان این تیم نتوانستند دروازه پدیده را باز کنند و دفاع تیم نساجی نیز در ضد حملات بسیار آسیب‌پذیر نشان داد و این امر سبب شد تا سنگین‌ترین شکست جواد نکونام در تیم نساجی رقم بخورد.

تیم نساجی تا بدین جای کار کیفیت خوبی را در بازی‌های گذشته از خود به نمایش گذاشته است و حتی موفق به توقف تیم‌های قدرتمند لیگ برتری نیز شده است اما در نتیجه گیری عملکرد خوبی را نداشته است و از سوی دیگر تیم‌های پایین جدولی نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت نیز یا کسب نخستین بردشان در لیگ فاصله امتیازی خود را با تیم نساجی کمتر کردند.

اگر نتایج ضعیف نساجی‌چیان در هفته‌های آینده هم ادامه داشته باشد شاید این تیم به رده‌های پایین‌تر جدول هم سقوط کند و در نهایت ادامه کار برای شاگردان جواد نکونام سخت تر شود پس باید هر چه زودتر یک شوک اساسی به این تیم محبوب مازندرانی ها وارد کرد تا شاهد ناکامی های سریالی این تیم در کسب امتیازهای حساس لیگ نباشیم.

اما باشگاه نساجی نیز با توجه به کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر، اعضای این تیم را پس از شکست سنگین در مقابل پدیده مشهد جریمه کردند و با اعلام علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران کلیه اعضای این تیم جریمه شدند.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 2 0 يکشنبه 13 آبان 1397-13:26

من معتقدم که علت عدم نتیجه گیری تیم نساجی، ترس است که شیوه بازی نساجی، باعث این ترس شده است؛
وقتی تیمی میتونه حمله کنه، دفاعی بازی کردنش، باعث میشه بازیکنان تیم، اعتماد به نفس بردن حریفان بالای جدول رو نداشته باشند
واین عدم اعتماد به نفس، در بقیه بازیها نیز ظاهر میشه
به نظر من، نساجی، بسیار بسیار خوب بازی میکنه ولی انگار اعتماد به نفس گل زدن به حریفان رو نداره که این قسمت، بایستی مربی تیم کار کنه.

نساجی واقعا در حمله خطرناک است؛ بازی با پدیده، اگر فقط یک سوم موقعیتهای نساجی گل میشد، نساجی برنده بازی بود.
متاسفانه، نساجی، منتظره اول گل بخوره، بعد حمله میکنه؛
بعضی وقتها هم که یک گل جلو میفته، قدر ضدحملات را اصلا نمیدونه؛
نساجی بایستی شیوه بازی حمله ای، همراه با بر طرف کردن نقاط ضعف را در برنامه خود قرار دهد.پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد